مدیریت انبار و اموال

انبارداری شغلی مهم و پرمسولیت است. اجناس و موجودیهای انبار باید تحت اختیار یک انباردار مسئول باشد. در واقع انبار می تواند درعرضه به موقع محصول ،‌جریان عادی تولید ،‌ثبات قیمت محصول‌، تعمیر ونگهداری ماشین ها و…نقش مهمی را ایفا کند به طوریکه نقش رعایت اصول انبارداری درتجارت غیر قابل انکار است. براین اساس در این دوره تلاش خواهد شد تا ضمن آموزش نرم افزار انبار داری آی کن، مخاطبان و شرکت ‏کنندگان را برای سرپرستی و مدیریت هرچه بهتر انبار، آماده نماییم.

اطلاعات دقیق اموال و داراییهای ثابت، محاسبه استهلاک، مخارج سرمایه ای و مواردی از این قبیل برای هر شرکت یا سازمانی ارزشمند است. همچنین امکان صورت برداری اموال، مغایرت گیری و رفع مغایرت های موجود نیز قطعا برای هر سازمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نرم افزار اموال و دارائی ثابت گروه مهندسی آی‌کن با مکانیزه کردن کلیه موارد ذکر شده، ایجاد گزارشات لحظه ای از وضعیت دارایی‌های ثابت سازمان را میسر می سازد.

سرفصل های آموزشی مدیریت انبار داری:

۱-آموزش ساخت انبار
۲-ورود و صدور کالا از انبار
۳-درخواست کالا از انبار
۴- افزایش و کاهش موجودی
۵- انبار گردانی

سرفصل های آموزشی مدیریت انبار داری:

۱-ثبت برچسب اموال( ثبت اموال)
۲-ثبت شناسنامه فنی کالاها
۳-ثبت اطلاعات محل
۴-تحویل گیرنده
۵- ثبت محل استفاده از کالا
۶-جابه جایی بین واحد ها و افراد

مدرس:
مهندس نیک سیرت

مخاطبین دوره:
مشتریان محصولات آی کن و نیز مدیران مشاغل و صاحبان کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و بنگاه‌های صنعتی/ مدیران و کارشناسان واحد انبار/ مدیران و کارشناسان ارشد واحد تولید، لجستیک و …/ مسئول امور مالی و جمعدار اموال/ دانشجویان رشته های مهندسی صنایع و مدیریت و سایر علاقمندان فعالیت در این حوزه.

تاریخ برگزاری : ۲۰ آذر ۱۳۹۷

مدت دوره : ۴ ساعت از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳

هزینه دوره : ۵۰ هزار تومن.

*رایگان برای مشتریان آی کن