آموزش نرم افزار

۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن


آموزش نرم افزار

آموزش نرم افزار

ما می‌دانیم که آموزش، مهمترین نقطه شروع بهره‌برداری مناسب از نرم‌افزارهای گروه مهندسی آی‌کن می‌باشد. بر همین اساس با ارائه سرفصل‌های مشخص و مدون، مستندات کامل از نحوه کار محصولات، برگزاری کلاس‌های آموزش تئوری و عملی و کارشناسان خبره، مجموعه‌ای قوی را مهیا کرده‌ایم تا سازمان مشتری بالاترین بهره‌برداری را از سرمایه‌گذاری انجام شده داشته باشد.
هرچه مهارت کاربران در استفاده از نرم افزار بیشتر باشد، موفقیت در فاز استقرار نیز بالاتر رفته که این امر در نهایت منجر به سود‌دهی بالاتر از خرید محصولات گروه مهندسی آی‌کن می‌شود.

فازهــای آموزش عبارتنــد از:

آموزش تئوري

پس از خرید محصول از گروه مهندسی آی کن، کارشناسان ما با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، متناسب با هر بخش کاربری از نرم افزار، آموزش هایی رابه صورت گروهی به کاربران ارائه می کنند.

آموزش عملی

کاربرانی که آموزش تئوری را گذرانده اند،در یک نسخه تست از نرم افزار خریداری شده، به صورت عملیاتی از نرم افزار استفاده می کنند تا به صورت کامل و مشخص از فضای کاری نرم افزار بهره مند شوند.

آموزش در هنگام استقرار

در زمان عملیاتی شدن نرم افزار در سازمان، کارشناسان ما گام به گام در کنار کاربران سازمان حضور دارند تا در هنگام استفاده از نرم افزار، فرآیندهای تعریف شده به صورت صحیح از ابتدا تا انتها اجرا شود.

آموزش از راه دور

در هر مرحله ای از استفاده از نرم افزارهای گروه مهندسی آی کن، کاربران نیاز به حمایت های آموزشی دارند. کارشناسان خبره ما با توجه به نیاز مشتریان می توانند آموزش هایی را هم در قالب فایل های استاندارد مکتوب، هم صورت تلفنی و هم در بستر اینترنت به صورت نمایشی به کاربران ارائه نمایند.

Template Design:Dima Group