//

اتوماسیون اداری در شهرداری ها، زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی و دولت الکترونیک است

گروه مهندسی آی کن ، اتوماسیون اداری ، شهرداری ، حسابداری تعهدی ، BPMS

شهردار کرج گفت: راه اندازی و استقرار سیستم اتوماسیون اداری در شهرداری ها، تسهیل کننده تحقق اقتصاد مقاومتی در فرآیند داخلی این دستگاه می باشد و تثبیت سیستم های الکترونیکی و حرکت به سمت حذف فعالیت های فیزیکی نوید بخش آینده ای روشن در عملکرد رو به رشد نهاد خدمات رسان مذکور در زمینه کاهش هزینه ها و افزایش کیفی خدمات خواهد بود.
علی ترکاشونداین مطلب را بیان کرد و گفت: از عمده اهداف راه اندازی سیستم اوتوماسیون اداری در شهرداری این کلانشهر تکریم ارباب رجوع، سهولت انجام مکاتبات درون سازمانی، حذف کاغذ از سیستم مکاتبات، جلوگیری از موازی کاری احتمالی در پروسه ارسال و دریافت نامه، قابلیت ارتباط نرم افزار با نرم افزار یکپارچه شهر سازی، قابلیت ارتباط با سایر نهاد‌ها و ارگان‌های دولتی به صورت کاملا الکترونیک و مکانیزه است. شهردار کرج گفت: با راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری در شهرداری این کلانشهر، شهروندان در اولین مراجعه به دبیرخانه مناطق ۱۲گانه و سازمان‌های تابعه می توانند از روند نامه و مطالبات خود آگاهی پیدا کنند.
ترکاشوند با بیان اینکه تا کنون با همکاری و تلاش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج بیش از ۹۰ درصد اتوماسیون اداری در سازمانها و مناطق تابعه پیشرفت کرده گفت: به دنبال آنیم تا این مهم را تا پایان تیر ماه در تمامی حوزه های مذکور محقق سازیم. این مسئول اظهار داشت: برای راه اندازی این سیستم در شهرداری کرج تمامی زیر ساخت‌های و بستر‌های لازم توسط کار‌شناسان و متخصصان مهیا شده است تا شهرداری بدنه سنگین و حجیمی نداشته باشد چرا که این امر از تحرک و چالاکی دستگاه می کاهد. وی در پایان خاطر نشان کرد: تحقق دولت الکترونیک با پیاده سازی اتوماسیون اداری میسر می شود و استفاده بهینه از تکنولوژی های روز یکی از اقدامات ضروری و مفیدی است که شهرداری کرج بر آن تاکید فراوان دارد؛ ضمن آنکه بهره برداری از سیستم مذکور، دسترسی شهروندان را به خدمات قابل ارائه شهرداری ها تسهیل می کند.

منبع: سایت تی نیوز

اتوماسیون اداری در شهرداری ها، زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی و دولت الکترونیک است
مطالعه اين مطلب را به ديگران پيشنهاد بدهيد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *