گروه مهندسی آی کن،اتوماسیون اداری،حسابداری تعهدی،BPMS

در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ گروه مهندسی آی کن سومین فستیوال خود را تحت عنوان ” جمله سازی با ICAN ” برگزار کرد. این مسابقه از تاریخ ۲۶ بهمن ماه آغاز شد و طی حدود ۳ هفته ۵۱ شرکت کننده از درون سازمان و برون سازمان که شامل تمامی استان های کشور می شدند شرکت داشتند. 

تصاویر و جمله های شرکت کنندگان در وب سایت، اینستاگرام و تلگرام شرکت آی کن قرار داده شد که در مجموع بیش از ۱٫۵ میلیون بیننده داشت و بیش از صد بار به اشتراک گذاشته شد.

زمان نهایی ارسال تصاویر تا تاریخ ۱۸ اسفند ماه بود اما شرکت کنندگان تا تاریخ ۲۱ اسفند زمان برای تبلیغات و بالا بردن آرای خود داشتند. رقابت شدید و بسیاری نزدیکی تا لحظات آخر میان شرکت کننده های برتر وجود داشت که در نهایت در ساعت ۱۴، ۲۱ اسفند برندگان نهایی مشخص شدند.

سرکار خانم محبوبه نخعی از سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان که جزو مشتریان محترم آی کن محسوب می شوند با رای بسیار بالایی برنده ‏ی جایزه ی نفر اول، سکه تمام بهار آزادی از گروه مشتریان هستند و همچنین جناب آقای ابوالفضل مددی از گروه مهندسی آی کن در استان تبریز برنده ی جایزه نفر اول، سکه تمام بهار آزادی شده اند.

جایزه ی دیگری تحت عنوان استان اول در نظر گرفته شده بود که به فعال ترین استان یعنی استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت و این استان به عنوان استان اول که بیشترین مجموع امتیاز را داشتند معرفی شد. نکته ی جالبی که در این مسابقه به چشم میخورد ضریب رشد عکس های برنده بود که دارای ضریب رشد ۴ و ۴٫۵ بودند و این نشان دهنده ی فعالیت زیاد و بالا بودن آرای برندگان داشت که با وجود عدم دریافت ضریب کامل، برنده و نفر اول شدند.

بزودی جایزه ی برندگان طی مراسمی اهدا خواهد شد و تصاویر و اخبار آن در سایت گروه مهندسی آی کن قرار داده خواهد شد.

در انتها لازم به ذکر است که ما همیشه منتظر پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم و اگر پیشنهادی برای برگزاری فستیوال بعدی دارید حتما با ایمیل  [email protected] در میان بگذارید.

با تشکر از همراهی و مشارکت همه شرکت کنندگان محترم و عزیز