//

همایش بزرگ سازمان فرآیندگرا، از ایده تا اجرا

اتوماسیون اداری , حسابداری تعهدی , BPMS , مالی , فرآیندگرا

در راستای تحولات وسیع تکنولوژی و دنیای متغیراطلاعاتی، یکی از مهم ترین مباحث در جامعه فراگیر فناوری و توسعه اطلاعاتی، مساله دولت الکترونیک است. دولتی که در آن، کاربرد شبکه اینترنت توسط سازمانهای دولتی جهت ارایه خدمات و اطلاعات به مردم، شرکتها و سایر سازمانهای دولتی از الزامات انکار ناپذیر آن محسوب شده و بدین ترتیب کلیه شهروندان، شرکت های تجاری، سایر سازمان های دولتی و کارمندان دولت را قادر می سازد تا از طریق یک وب سایت در شبکه اینترنت و بدون محدودیت های مکانی و زمانی به اطلاعات و خدمات دولتی دسترسی پیدا کنند. ستونهای اصلی دولت الکترونیک ارتباطی است که دولت با شهروندان، بنگاههای اقتصادی، کارکنان و سایر موسسات دولتی برقرار می سازد و در واقع این ارتباط تشکیل دهنده روح دولت الکترونیک است.

گروه مهندسی آی کن به عنوان یکی از رهبران تولید نرم افزارهای ملی در ایران، در خصوص تحقق دولت الکترونیک و نظر به رویکرد جهانی در خصوص تبدیل سازمان های وظیفه گرا به سازمان های فرآیندگرا به منظور ارتقا چابکی و ایجاد بهره وری بالاتر همایش رایگان “سازمان فرآیندگرا، از ایده تا اجرا” را در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۶ از ساعت ۸ الی ۱۵ برگزار می نماید.

در این رویداد سعی بر آن داریم علاوه بر معرفی نرم افزارهای تولید شده توسط گروه مهندسی آی کن (سازمان الکترونیک، اتوماسیون اداری، حسابداری تعهدی، حقوق و دستمزد، کارگزینی، انبار، اموال، یکپارچه ساز، BPMS ، خدمات الکترونیک و …) از نظرات مدیران محترم کشور در حوزه فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک نیز بهره مند شویم تا بهتر در مسیر تحقق سازمان فرآیندگرا قدم برداریم.

لازم به ذکر است به منظور انجام رسالت اجتماعی خود در نظر داریم جوایز زیر را به قید قرعه بین حاضرین محترم تقسیم نماییم:

  1. لیسانس یک نسخه حسابداری تعهدی و بودجه و اعتبارات
  2. لیسانس یک نسخه کارگزینی و حقوق و دستمزد
  3. لیسانس یک نسخه اتوماسیون اداری پیشرفته با قابلیت استفاده ۲۰۰ کاربر
  4. لیسانس یک نسخه ICAN Standard BPMS با قابلیت استفاده ۱۰۰ کاربر
  5. لیسانس یک نسخه ICAN Enterprise BPMS با قابلیت استفاده ۱۵۰ کاربر

بادرنظر گرفتن توضیحات فوق همچنین ظرفیت محدود سالن همایش در صورتی که تاکنون دعوت نامه را دریافت نکرده اید با شماره ی ۴۱۸۳۷۱۳۸-۰۲۱ و ۰۹۱۲۸۳۶۱۷۰۴  تماس حاصل نمایید، سپس با کلیک بر روی لینک زیر ثبت نام حضور خود در همایش را نهایی فرمایید.

پیشاپیش از بذل توجه و همراهی شما و سایر مدیران محترم  سپاسگزاریم.

زمان بندی برنامه همایش

زمان بندی, همایش, آی کن

مدعوین و مهمانان محترم جهت استفاده از پارکینگ می توانند عکس زیر را چاپ شده همراه خود داشته باشند و به گیت های ورودی پارکینگ تحویل دهند.

کارت پارکینگ

به استحضار می رساند ظرفیت سالن همایش تکمیل شده است.
ضمن تشکر از حسن نظر شما، امید داریم در همایش های بعدی پذیرای حضور گرمتان باشیم.