الکامپ زنجان – مهر ۹۷

 

ششمین نمایشگاه الکامپ با شعار «پیش به سوی ایران دیجیتال با تولید ایرانی» شامگاه دیروز به کار خود پایان داد. این نمایشگاه که با حضور شرکت های دولتی و خصوص برگزار شد، پذیرای حضور مسئولین و مدیران عالی رتبه ایرانی و علاقه مندان به دنیای IT بود. در روز نخست این نمایشگاه کلیم الله شعبانی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با حضور در این نمایشگاه اظهار کرد: در آینده ای نه چندان دور نخستین مرکز رشد فضای مجازی کشور در استان زنجان راه انداری می‌شود.

ششمین دوره نمایشگاه الکامپ زنجان ۹۷

این مقام مسئول با یادآوری اینکه رشد قابل توجهی در این حوزه در استان زنجان شده است، گفت: در عصری که دنیا از تجارت سنتی به تجارت الکترونیکی روی آورده است، نیازمند رشد در این حوزه هستیم. شعبانی در خصوص فراهم بودن زیرساخت های فناوری اطلاعات در استان زنجان تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید اسناد بالادستی برنامه های حمایت از فناوری اطلاعات وجود دارد.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با حضور در این نمایشگاه از غرفه گروه مهندسی آی کن بازدید نمودند. در ادامه جناب آقای فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان بر ضرورت ارائه خدمات به صورت الکترونیکی تاکید کرد و گفت: ایران در سال ۲۰۱۸ میلادی از رتبه ۱۰۶ به رتبه ۸۶ در این عرصه ارتقا پیدا کرده است و نیز در شاخص توسعه و سرمایه انسانی در جایگاه خوبی قرار داریم ولی باید در شاخص ارتباط مخابراتی و دسترسی آنلاین خود را به رتبه ۵۰ برسانیم.

تجربه ۱۸ ساله این گروه مهندسی در تولید نرم افزار های BPMS و مالی و مابع انسانی و خدمات دولت الکترونیک و … سبب گشت که بسیاری از علاقه مندان و مدیران عالی رتبه کشور از غرفه این شرکت در نمایشگاه الکامپ دیدن فرمایند. آقایان کلیم الله شعبانی (سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان) و یاغموری (مدیرکل اداره هواشناسی زنجان) و اثنی عشری (ریاست سازمان نظام صنفی کشور) و دکتر فرخی (مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ) و آقای مهندس فیلو ( مسئول فناوری اطلاعات اداره کل منابع طبیعی استان زنجان ) و آقای مهندس بابایی ( مدیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محیط زیست زنجان ) برخی از این بازدید کنندگان غرفه شرکت آی کن بودند.

در پایان این نمایشگاه توانمندی و حضور پر رنگ این شرکت آی کن و نیز استقبال علاقه مندان از غرفه این شرکت باعث شد تا برگزار کنندگان این نمایشگاه ، غرفه گروه مهندسی آی کن را به عنوان « برترین غرفه بخش خصوصی » انتخاب نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *