۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

گروه مهندسی آی کن در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را با يك گروه متخصص توليد نرم افزار بعنوان هيئت موسس آغاز کرد. در حال حاضر گروه مهندسی آی کن با بیش از ۳۰۰ پرسنل و افزون بر ۱۵۰۰ مشتری، یکی از بزرگترین گروه‌های نرم افزاری در عرصه صنعت فناوری اطلاعات (IT)کشور می‌باشد. ما توانسته‌ایم با بکارگیری دانش متخصصین ایرانی و استاندارهای جهانی، از طریق طراحی و پیاده سازی سیستم‌های کاربردی، بخش وسیعی از بازار داخلی را در اختیار داشته باشیم. رویکرد ما، انجام تحقیقات منظم بازاریابی و بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات مشتریان در تولید محصولات جدید می‌باشد، بطوری که همین رویکرد سبب عرضه محصول‌های نرم افزاری متمایز بومی و با کیفیت جهانی شده است.

گروه مهندسی آی کن فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ با یک تيم متخصص توليد نرم افزار با هدف ارتقای فرهنگ فناوری اطلاعات (IT) و تولید نرم افزارهای مورد نیاز کشور مطابق با استاندارهای روز دنیا آغاز نمود و با همین رویکرد خیلی زود توانست در بازار نرم افزارهای سازمانی خود را به عنوان پیشتاز نوآوری و خلاقیت معرفی نماید.

این گروه، در پاسخ به نیاز سازمان‌ها به بسته‌های اطلاع رسانی تحت وب در حوزه‌های مدیریت اسناد و مدارک سازمانی، با نگاهی متمایز و نوگرایانه، برای اولین بار در کشور ایده سازمان الکترونیک را در سال ۱۳۸۲ مطرح و پیاده‌سازی کرد که حاصل این فرآیند تولید محصولی با نام تجاری "اتوماسیون اداری و سازمان الکترونیک فرزین آی کن" بود.
اعتماد گسترده مشتریان، نیاز روز بازار داخلی و جهانی، گروه مهندسی آی کن را بر آن داشت تا با تولید و ارائه محصولی بومی و بسیار قدرتمند، مطابق با آخرین ایده‌های مطرح دنیا، زمینه حضور در بازار جهانی و صادرات نرم‌افزار به کشورهای پیشرفته را مهیا سازد.
عرضه این محصول با نام تجاری "ICAN BPMS (سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آی کن)" به بازار داخلی و جهانی، تحولی چشمگیر را در صنعت نرم افزار ایران عزیز ایجاد نمود.

در سال ۱۳۹۱ گروه مهندسی آی کن با اضافه نمودن سامانه های مالی ،منابع انسانی و لجستیک به سبد محصولات خود، راهکارهای یکپارچه نرم افزاری آی کن را معرفی نمود که کاربران را قادر می‌سازد کار در محیطی امن، یکپارچه و مبتنی بر نیازهای خود را تجربه نمایند.
گروه مهندسی آی كن درسال ۱۳۹۳ محصول دیگری را با نام یكپارچه ساز آی کن (IIF) به بازار عرضه كرد. اين محصول با توجه به معماری استاندارد و زیرساخت سرویس‌گرا، سازمان ها را در جهت نیل به معماری سرویس‌گرا و استاندارد یاری ‌مي رساند.

زمینه‌های اصلی فعالیت گروه مهندسی آی کن:

  • ارائه راهکارهای یکپارچه نرم افزاری
  • ارائه سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)
  • ارائه راهکارهای مالی و منابع انسانی
  • ارائه خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی
  • ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی زیر سیستم‌های کاربردی

 

بيانيه ماموریت

بيانيه ماموریت

ارزش ها

ارزش ها

مسئولیت های اجتماعی

مسئولیت های اجتماعی

Template Design:Dima Group