//

شرکت کیمیا گران سرزمین رایانه (کسرا)

            شرکت مهندسی کسرا در حوزه ارائه راهکارها و نرم افزارهای حوزه منابع انسانی فعالیت می کند. شرکت مهندسی کسرا دارای مجموعه ای متنوع از سیستم های مکانیزه همچون نرم افزارهای تغذیه و رستوران، اتوماسیون حضور و غیاب، نرم افزار حراست، نرم افزار حمل و نقل، نرم افزار مراجعین و میهمان و نرم افزار تایم شیت می باشد.
محور اصلی فعالیت این شرکت نرم افزار بوده و در رتبه بندی ارائه شده از سوی شورایعالی انفورماتیک کشور دارای رتبه یک می باشد.

شرکت سپنتا

 شرکت مهندسی سپنتا سیستم سپاهان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲با هدف ارتقای فرهنگ IT و ارائه خدمات در حوزه های نرم افزارو سخت افزارآغاز نموده است و در این زمینه توانسته با دارا بودن کادر مدیریتی و فنی مجرب متشکل از کارشناسان نرم افزار و سخت افزار در رده یکی از شرکت های موفق قرار بگیرد و در ادامه بتواند با توجه به توانمندی و دانش موجود در بدنه خود اهم فعالیت های خود را در زمینه  تولید و پشتیبانی محصولات نرم افزاری متمرکز و به اجرا درآورد.

شرکت مهندسی سپنتا سیستم درجهت پاسخگویی به نیازهای حال و آینده ی سازمان ها و با بهره گیری از دانش و تجربه چندین ساله خود در زمینه سیستم های اداری و سازمان الکترونیک و همچنین سیستم های ارتباطی و مخابراتی بر آن شد فعالیت تولید محصولات نرم افزاری خود را در زمینه سیستم های ارتباطی برنامه ریزی و در این راه موفق به تولید نرم افزاری متفاوت، انعطاف پذیر  و قدرتمند با نام تجاری سامانه مرکز ارتباط  پیوند   Peyvand Relationship Center PRC گردد.

سامانه مرکز تماس پیوندبا استفاده از بسترهای ارتباطی موجود مانند تلفن گویا (IVR)، ایمیل (Email)، فکس (Fax) و پیامک (SMS) قادر خواهد بود سازمان را بصورت کاملا هوشمند به سمت تحقق اهدافی همچون افزایش بهروری و ایجاد شبکه یکپارچه و گویاسوق دهد. این محصول با بهره گیری از کلیه ابزارهای ارتباطی فوق و نیز فراهم نمودن محیط نرم افزاری امن و مطمئن به همراه امکانات فنی فوق العاده، به سازمان این امکان را می دهد که علاوه بر مدیریت کلیه ارتباطات درون و برون سازمانی، ارائه خدمات و محصولات خود را بر اساس نیاز مشتری و ارباب رجوع سازماندهی کرده و در جهت بالا بردن سطح رضایت آنها مطابق با اصل امپراطوری مشتری و تکریم ارباب رجوع گام بردارد.