مالی، منابع انسانی و لجستیک

۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

اطلاعات دقیق اموال و داراییهای ثابت، محاسبه استهلاک، مخارج سرمایه ای و مواردی از این قبیل برای هر شرکت یا سازمانی ارزشمند است. همچنین امکان صورت برداری اموال، مغایرت گیری و رفع مغایرت های موجود نیز قطعا برای هر سازمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
نرم افزار اموال گروه مهندسی آی کن با مکانیزه کردن کلیه موارد ذکر شده، ایجاد گزارشات لحظه ای از وضعیت داراییهای ثابت سازمان را میسر می سازد.

سیستم حسابداری به عنوان بخشی از سیستم‌های یكپارچه گروه مهندسی آی‌كن، امكان دریافت، دسته‌بندی و یكپارچه‌سازی اطلاعات مالی را با دیگر سیستم‌ها (مانند دارایی ثابت، انبار، فروش، دریافت و پرداخت)  به صورت خودكار فراهم می‌آورد.

 

این سامانه، مدیران مالی را در كنترل دریافت‌ها و پرداخت‌های نقدی و داشتن گزارش جامع از كلیه اوراق دریافتنی و پرداختنی شامل چك، ضمانت‌نامه بانكی، چك ضمانت، سفته و غیره یاری می‌نماید.

 

 

سیستم بودجه با گرد‌آوری، دسته بندی و آنالیز داده‌ها، علاوه بر آینده‌نگری در خصوص امور آتی، كارهای انجام شده و كارهای پیش‌بینی شده را مقایسه نموده و میزان تحقق امور را مشخص می‌نماید.

 

 

امروزه ثبت دقیق و به‌موقع درآمدها و هزینه‌ها، جهت پیشبرد كسب و كار، مد نظر مدیران سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌باشد. به این منظور درآمدها در زمان تحصیل و هزینه‎ها در زمان تحقق، شناسایی و ثبت می‎شوند؛ فارغ از این كه موعد دریافت و پرداخت وجه نقد چه زمانی باشد. در سیستم حسابداری تعهدی، امكان و قابلیت ثبت و ضبط اسناد مالی بر مبنای نقدی و همزمان بر مبنای تعهدی وجود دارد.

سیستم تشكیلات سازمانی به عنوان بخشی از سیستم جامع مدیریت منابع انسانی است كه جهت مدیریت واحدهای سازمانی، پست‌ها و مشاغل سازمانی استفاده می‌شود و زیرساخت لازم جهت نصب سیستم‌های مجموعه نیروی انسانی و كنترل دسترسی‌های سلسله مراتبی به اطلاعات را به صورت یكپارچه و توزیع شده فراهم می‌آورد.

 

گروه مهندسی آی‌كن با ارائه این ابزار قدرتمند، سازمان را قادر می‌سازد تا مدیریت منابع انسانی شامل مراحل جذب، توسعه، ایجاد انگیزش و نگهداشت منابع انسانی را به شیوه كارآمدتر و مؤثرتری اجرا نماید.

 

 

سیستم آموزش به عنوان یك فعالیت كلیدی در رشد منابع انسانی سازمان به شمار می رود. این سیستم این امكان را می‌دهد تا تمام فرآیند آموزش در سازمان شامل نیازسنجی آموزشی، برنامه ریزی، اجرای برنامه، ارزیابی دوره و در نهایت اثربخشی دوره به ‌خوبی اجرا شود.

 

دقت در انجام محاسبات حقوق با توجه به پیچیدگی‌ها و تنوع موجود در آن، همواره از مسائلی می‌باشد كه سازمان‌ها با آن مواجه هستند. بدون شك در اختیار داشتن سامانه متمركزی كه ضمن ارتباط با دیگر نرم افزارها بتواند این پیچیدگی را به شیوه كارا مدیریت نماید؛ كمك شایانی در انجام محاسبات حقوق با حداكثر سرعت و دقت می‌نماید و در نهایت افزایش رضایتمندی كاركنان را به همراه دارد.

سیستم تداركات به عنوان بخش مهمی از سیستم های گروه مهندسی آی كن، با تحت پوشش قراردادن بخش عملیاتی سازمان، به مدیران این امكان را می دهد تا بهره وری سازمان را بالا برده و با ارتقاء سطح توانمندی پرسنل خود، خطاهای انسانی را كاهش دهند.
این سیستم با ایجاد یكپارچگی در فرآیندهای تامین كالا، ارتباط موثر بین خریدار و فروشنده و ... به مدیران این امكان را می دهد تا همواره در كوتاهترین زمان، به مدیریت سیاست های سازمانی خود در امور یاد شده بپردازند.

Template Design:Dima Group