۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

 • Saas Site2
 • سامانه جلسات و پيگيري مصوبات
 • استخدام در آی کن

  موفقيت اجرای پروژه مبتی بر سازمان الکترونیک فرزین آی کن در توزیع برق نواحی استان تهران

   

  كارفرما: توزیع برق نواحی استان تهران

  عنوان پروژه: یک‍پارچه سازی کسب و کار در توریع برق نواحی استان تهران

   

  تاریخچه شرکت توزیع برق نواحی استان تهران:
  شركت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران از تاریخ ۱۵/۸/۸۶ پس از تفكیك شركت توزیع جنوب شرق شمال شرق و شمال غرب و جنوب غرب در محدوده‌ای به وسعت ۱۱۵۴۱ كیلومترمربع واقع و بالغ بر ۲۵ شهر و ۲۱ منطقه و ناحیه برق رسماً شروع به كار نموده كه تمركز زدایی و نزدیك نمودن مراكزتصمیم گیری به واحدهای اجرائی، اعمال كنترل و نظارت بیشتر بر مناطق و نواحی برق، كاهش حوادث در سطح شركت و ارائه خدمات با بالاترین كیفیت ، مشاركت كاركنان در تصمیم گیری های شركت با واگذاری مسئولیت و مسئولیت خواهی از ایشان به منظور افزایش انگیزه و شكوفایی خلاقیت و نوآوری در سطح حوزه تحت مدیریت شركت و همچنین كم كردن بوروكراسی در جهت تسهیل، تسریع و بهبود كیفی و كمّی ارائه خدمات گسترده و ایمن و هر چه شایسته تر به مردم منطقه در قالب سیاست های كلی وزارت نیرو را می‌توان از اهم اهداف این جداسازی برشمرد.

  بخش توزیع نیرو به سبب آنكه رابط بین صنعت برق و مشتركان است نقشی چند سویه بر عهده دارد :

  • نقش فنی برای نگهداری ، راهبری و توسعه شبكه های توزیع
  • پذیرش و خدمات رسانی به مشتركان و تامین رضایت ایشان و  فروش انرژی برق به عنوان یك كالای اقتصادی
  • حفظ ارتباط و هماهنگی با بخش های بالادست صنعت به طوری كه مجموعه صنعت برق از این رهگذر بتواند به فرایند تولید و عرضه برق ادامه دهد و راه را برای توسعه خود هموار سازد.

  شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران با سرلوحه قرار دادن ۳ اصل اساسی : ارتقاء رضایت مشترکین، ارتقاء بهره وری اقتصادی ، ارتقاء پایداری فنی و حفظ یكپارچگی سامانه ها سازمان الكترونیك تولیدی گروه مهندسی آی کن را از سال ۱۳۸۵ انتخاب و مورد بهره برداری قرار داده است و همواره با این زیرساخت انعطاف پذیر بهبود مستمر را در شركت بكار گرفته است.

  نقش سازمان الکترونیک در یکپارچه سازی كسب و كار شركت توزیع برق:
  • ICAN BPMS، یک زیرساخت نرم افزاری مبتنی بر معماری سرویس‌گرا است و سازمان را قادر می‌سازد تا نرم‌افزارهای مورد نیاز خود در حوزه‌های مختلف را بر اساس تحل...

   .

   بیشتر

  • سيستم های جامع و يكپارچه مالی و منابع انسانی راهکار جامع و یکپارچه مالی، منابع انسانی و لجستیک آی کنگروه مهندسی آی كَن، توانايی و انعطاف‌پذيري بسيار ب...

   .

   بیشتر

  • ابزاری قدرتمند و انعطاف پذير برای افزايش يكپارچگی در سازمان،مديريت اسناد و مدارك، كاهش هزينه ها و افزايش بهره وری سازمان

   .

   بیشتر

  • سيستم های جامع و يكپارچه مالی و منابع انسانی راهکار جامع و یکپارچه مالی، منابع انسانی و لجستیک آی کنگروه مهندسی آی كَن، توانايی و انعطاف‌پذيري بسيار ب...

   .

   بیشتر

  آکادمی آی کن

  آکادمی آی کن

  گروه مهندسی آی کن، با هدف کمک به سازمان ها در شناخت نرم افزارهای حوزه مدیریت سازمانی اقدام به راه اندازی مرکز آموزش نموده است.

  بیشتر

   

  مقالات تخصصی

  مقالات تخصصی

  ما در گروه مهندسی آی کن اعتقاد داریم که سرمایه انسانی عاملی است که بیش از هر عامل دیگری بر روی رشد و بقای سازمانی اثرگذار است.

  بیشتر

   

  یکپارچه ساز آی کن

  یکپارچه ساز آی کن

  یكپارچه‌ساز آی‌كن نقش گذرگاه ارتباطی بین نرم‌افزارها و سرویس‌های سازمانی و فراسازمانی را ایفا و مدیریت پیام‌های بین نرم‌افزاری  و ... را نيز بر عهده دارد.

  بیشتر

   

  حسابداری تعهدی

  حسابداری تعهدی

  امروزه ثبت دقیق و به‌موقع درآمدها و هزینه‌ها، جهت پیشبرد كسب و كار، مدنظر مدیران سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌باشد.

  بیشتر

   

  برخی از مشتریان ما

  Template Design:Dima Group