سازمان الکترونیک

۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

اتوماسیون اداری پیشرفته فرزین آی‌كَن، بستری مناسب و مطمئن جهت رسیدن به یك سازمان الكترونیك و بدون گردش كاغذ (Paperless) و مجموعه اطلاعات یكپارچه و قابل دسترس از سیستم‌های مختلف را مهیا می‌نماید. بر روی این بستر، علاوه بر قابلیت گردش مكاتبات؛ امكان ارائه‌ی سرویس‌های الكترونیكی به كاركنان سازمان و ارباب رجوع می‌باشد. همچنین قابلیت ایجاد ارتباط با دیگر نرم‌افزارهای سازمان مانند پورتال، مالی، كارگزینی، حضور و غیاب و انبار وجود دارد.

گروه مهندسی آی كَن با ارائه ی این ابزار قدرتمند و تحت وب، سازمان ها را قادر می سازد تا گردش فرم ها، بدون دخالت كاربران، بر اساس فرآیند تعریف شده و با استفاده از اطلاعاتی كه در فرم وارد شده است، به طور هوشمند انجام شود.
این ابزار در هر مرحله از گردش كار، با توجه به اطلاعات درون فرم، مرحله بعدی را تشخیص داده و آن را اجرا می نماید. این اطلاعات می تواند با اتصال خودكار به دیگر پایگاه داده های موجود در سازمان نیز به دست آید. همچنین این ابزار می تواند اطلاعات موجود در دیگر پایگاه داده های سازمان را به روز رسانی نماید.

این محصول یك ابزار بسیار كارآمد و تحت وب، برای تهیه گزارش‌های متنوع و مورد نیاز مدیریت از سیستم سازمان الكترونیك و همچنین تهیه‌ی انواع گزارش‌ از اطلاعات موجود در انبار داده سازمان (Data Warehouse) می‌باشد. با استفاده از این ابزار قادر خواهیم بود به انواع پایگاه‌داده‌هایOracle, SQL Server , Access, Excel  متصل شده و روی هر پایگاه داده، گزارش‌های متنوع مدیریتی مورد نظر را ایجاد نماییم. همچنین با توجه به تحت وب بودن سیستم قادر خواهیم بود در صورت نیاز گزارش‌های مورد نظر خود را خارج از سازمان طراحی و یا مشاهده كنیم.

امروزه اسناد، مدارک و اطلاعات مکتوب یک سازمان و شرکت از چنان اهمیتی برخوردار شده‌ است که لزوم مستند سازی در اولویت کاری تمامی شرکتها ، سازمانها و ارگانها کاملا احساس شده است . حجم زیاد اسناد ، مدارک و اطلاعات موجود و اشغال بیش از حد فضا توسط این مستندات و نیز عدم دسترسی سریع و آسان ، دقیق و به موقع به این اطلاعات باعث کاهش ارزش و عدم در دسترس بودن به موقع آنها گردیده است.

یكی از پركاربردترین ماژول مورد نیاز در بهره گیری از سازمان الكترونیكی وجلوگیری از اتلاف كاغذ و زمان و .... استفاده از موتور تولید فرم می باشد. به كمك این موتور می توان، فرم ها و زیر سیستمهای سازمانی متفاوتی مانند سامانه تردد ( ماموریت، مرخصی، درخواست بلیط، درخواست مهمانسرا و ....) را طراحی و در سیستم راه اندازی نمود. موتور تولید فرم سامانه‌ی سازمان الكترونیك فرزین آی‌كن، ابزاری بسیار قدرتمند و كاملا تحت وب و كاربر پسند می باشد. توسط این موتور در كوتاهترین زمان ممكن فرم های مورد نظر (با امكان تولید خودكار پایگاه داده) طراحی و در اختیار ذینفعان قرار خواهد گرفت.

بزرگترین بیماری یک سازمان کمبود اطلاعات دقیق و بموقع می باشد. با وجود این حقیقت, مدیران برای تصمیم گیری تحت فشار هستند و معمولا بر اساس یک تصمیم گیری حدسی مجبور به ریسک می شوند. این ریسکها بعضا باعث از دست رفتن یکسری سودها و منافع کسب و کار می شوند. بستر هوشمندی کسب و کار و داشبورد مدیریت امکان مدیریت داده ها, دستیابی به داده ها و تحلیل داده ها را در زمان و هزینه کمتر امکان پذیر می سازد.

Template Design:Dima Group