سامانه های مرکز ارتباط پیوند

۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

طراحی نرم افزار کاربردی فکس در کنار سخت افزاری توانمند، بالاترین بهره وری را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد. این محصول قادر است در سازمانهای که از فکس بصورت گسترده استفاده می کنند جانشینی مطمئن برای ابزارها و روش های قدیمی مدیریت فکس باشد. ارتباط پایدار و بهینه فکس پیوند با سازمان الکترونیک فرزین یکی از بهترین قابلیت های این نرم افزار می باشد.

در سالهاي اخير و با توجه به ارائه امكان ارسال و دريافت انبوه پيامك (SMS) بر روي بستر شبكه مخابرات، اين فرصت در اختيار شركت هاي توليد نرم افزار قرار گرفت كه با توليد و ارائه نرم افزارهاي تكميلي، به همراه بسياري از امكانات مديريتي متنوع بر روي اين بستر بتوانند گامي در جهت خدمت دهي بيشتر به كاربران بردارند.
با توجه به دانش موجود در كادر فني این مجموعه و همچنين تجربه چندين ساله حضور در اين حوزه، توانسته ایم نرم افزاري را با نام تجاري مديريت ارسال و دريافت پيامك پيوند تحليل، توليد و روانه بازار نماییم كه از نظر كيفي و مشخصات فني و همگون بودن با دیگر محصولات از مزيت هاي رقابتي فراواني برخوردار است.

تلفن گوياي پيوند علاوه بر امکانات معمول، محيطي را در اختيار مديران سيستم قرار می دهد كه بتوانند در عين سادگي، سناريوهاي مد نظر خود را ایجاد و پياده سازي نمايند. اين بخش از نرم افزار بر خلاف نرم افزارهاي طراحي فرآيند (IVR Designer) رایج در بازار، كاملا به صورت ملی و با توجه به نياز مشتريان توليد شده است . قابلیت ارائه سرویس های پیشرفته به صورت مستقل و مرتبط با دیگر نرم افزار ها و بانک های سازمانی از ویژه گی های منحصر به فرد این سیستم می باشد.

 

اين سامانه با استفاده از درگاههایی همچون پرتال سازمان، کیوسک، سامانه تلفن گويا و پیامک قادر خواهد بود به ارباب رجوع خدمات رسانی نماید. در این سامانه ، ارباب رجوع می تواند با تماس تلفنی، مراجعه به سایت یا پرتال سازمان، ارسال پیامک های تعریف شده و ثبت فرم در کیوسک اقدام به ثبت درخواست نماید. نکته قابل توجه در این سیستم وجود درگاههای مختلف برای سهولت انجام کار و نیز فرآیندهای هوشمند بعد از آن است که می تواند علاوه برای دریافت و ثبت درخواست ارباب رجوع به خوبی نیز پاسخگو پیگیری های بعد او نیز باشد.

مکمل بودن و همگرایی بالای بین محصولات گروه مهندسی آی کن و دیگر نرم افزار های سازمانی با مرکز ارتباط پیوند منجر به ایجاد راهکارها و سناریوهای متنوع و مفیدی شده که برای مدیران سیستم کاملا ملموس و مورد نیاز است .

Template Design:Dima Group