فرآیند اجرا و راه اندازی

۰۲۱-۴۱۸۳۷۰۰۰تلفن

صفر تا صد پیاده سازی پروژه در گروه مهندسی آی کن

بررسی وضعیت موجود

بعد از طی شدن فرآیند فروش، یکی از مراحل مهم در اجرای پروژه، شناخت نیازمندی های سازمان می باشد. در این مرحله کارشناسان استقرار با بررسی دقیق فرآیندهای موجود در سیستم کنونی، راهکارهایی در جهت استفاده بهتر از سیستم خریداری شده ارائه می دهند. همچنین با توجه به تجربه های گذشته، پیشنهادهایی را در جهت بهبود فرآیندهای موجود، به کارفرما ارئه می کنند. در این جلسه فرم های تحلیل سازمانی به مدیران پروژه کارفرما تحویل داده می شود تا اطلاعات سازمانی خود را با جزییات بیشتر و برای راه اندازی هرچه بهتر نرم افزار در سازمانشان جمع آوری نمایند.

 
 
 

نصب و راه اندازی سرور

پس از تهیه سرورها و نصب شدن نرم افزار های پیش نیاز و استاندارد، کارشناسان گروه مهندسی آی کن، عملیات نصب نرم افزار و انجام تنظیمات اولیه برای راه اندازی را انجام می دهند.

 
 
 
 
 

وارد کردن اطلاعات پایه

در این فاز از خدمات، اطلاعات پایه ای جمع آوری شده از سازمان، اطلاعات تبدیل شده (کانورت شده) از سیستم قبلی(درصورت وجود) و آموزش های داده شده به مدیران پروژه مشتری، در نرم افزار وارد می شود تا فاز بعدی با بهترین کیفیت قابل اجرا باشد.

 

 
 
 
 

استقرار نرم افزار

در این فاز، آموزش های داده شده به صورت عملیاتی در سازمان شروع می شود. در تمام زمان اجرا، کارشناسان خبره ما در کنار کاربران هستند تا در ضمن انجام کارها به صورت سیستمی، آموزش های لازم انجام شود و سیستم با کمترین خطا و نگرانی اجرا گردد.

 

 
 
 
 

آموزش نرم افزار

باتوجه به جلسات برگزار شده، آموزش ها در گروه های تخصصی و عمومی برگزار می شود. گروه مهندسی آی کن اعتقاد دارد که آموزش پایه ای ترین فاز در راه اندازی کارآمد پروژه می باشد و بر همین اساس آموزش ها توسط کارشناسان با بیشترین حساسیت و دقت انجام می گردد.

 
 
 
 
 

گارانتی

بعد از راه اندازی کامل سیستم در سازمان، متناسب با زمان گارانتی، برای پاسخگویی به تمام سوالات، ابهامات و مشکلات احتمالی، به صورت تلفنی و یا درصورت نیاز به صورت حضوری در کنارتان هستیم.

 
فرآیند اجرا و راه اندازی
Template Design:Dima Group