27 فوریه 2018 اخبار آی کن0 نظر
ارتقا چابکی بهمراه افزایش سود آوری با ارتباط بین نرم افزارهای جزیره ای بوسیله یکپارچه سازی بدون تغییر نرم افزارهای موجود

ارتقا چابکی بهمراه افزایش سود آوری با ارتباط بین نرم افزارهای جزیره ای بوسیله یکپارچه سازی بدون تغییر نرم افزارهای موجود

یکپارچه ساز ، یکپارچه‌سازی سامانه ، یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی ، یکپارچه سازی سازمانی ، یکپارچه سازی سیستم ها ، سامانه های یکپارچه سازی ، معنی یکپارچه

معنی یکپارچه و یکپارچه سازی:

در طول چند سال گذشته، پیشرفت در محاسبات توزیع شده و شبکه های متصل شده نقش فناوری اطلاعات و بهبود عملکرد کسب و کار در سراسر جهان افزایش یافته است در نتیجه یکپارچگی در بیشتر بخش ها به خصوص نرم افزارها تبدیل به یک هنجار شده است. یکپارچگی مبتنی بر کسب و کار برای چابکی سازمانی است. به عبارتی ادغام ها و یکپارچه سازی در دراز مدت با استفاده از فناوری های پیشرفته چابکی ایجاد می کند.

یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی:

کسب و کار نیاز به یکپارچگی دارد حال یکپارچگی در نرم افزارها نیز بخشی از کار است که در مسیر رسیدن به چابکی در سازمان و شرکت ها و یا هر کسب و کاری صورت می گیرد. به هر حال در شرکت محاسبات و کارهای زیادی با نرم افزارها صورت می گیرد و باید با هم ارتباط داشته باشند تا بتوانند سرعت را در کسب و کار افزایش دهند. از این رو افزایش چابکی در سارمان ها این رو زها دیگر برای شرکت ها و سازمان ها و رسیدن به آن بسیار جذاب شده است.

یکپارچه سازی سازمانی:

کسب و کارها باید بتوانند با استفاده از نرم افزاهایی که وظيفه مدیریت ارتباطات را دارند به هم متصل گردند و کارها را با سرعت پیش ببرند. با داشتن توانایی در انجام سریع کارها و انطباق با تغییرات صنعت و رقبای خارج از حد اهمیت استراتژیک فوق العاده ای دارد. از این رو این روزها برای کسب و کارها و سازمان ها ی مدرن یکپارچه سازی آن هم از نوع نرم افزارها برای ایجاد چابکی و توانایی در تغییر حیاتی است، چرا که این ادغام سیستم ها است که چابکی به همراه دارد.

یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی:

یکی از چالش های که یک شرکت در حال رشد با آن روبرو می شود و از معایب سیستم برای مدیریت عملیات تجاری است خرید نرم افزارهای مجزا است. در ابتدا ممکن است خرید چندین ابزار مستقل ارزان تر باشد ولی وقتی نرم افزارهای کاربردی که استفاده می شود همگی با هم همکاری کنند از این رو موفقیت کسب و کار میسر نمی شود برای اینکه کسب و کاری تغییر کند و درمسیر موفقیت قرار بگیرد باید نرم افزارها نیز در یک سازمان و یا شرکت یکپارچه باشند و کار کنند.

سامانه های یکپارچه سازی:

راه اندازی انواع مختلف و مستقل از سیستم ها بدون ارتباط با یکدیگر به ضرر سازمان و کسب و کارها خواهد بود. اتصال سیستم های مختلف موجود در سازمان بدون از بین رفتن اطلاعات ارزشمند، می تواند ضربه سنگینی به رقبا وارد کرده و نتایج پیشرفت در کسب و کار را تضمین کند. البته ادغام سیستم ها و نرم افزارها فرایند پیچیده ای است و باید شرکت هاي تامين کننده نرم افزار در اين خصوص با هم هماهنگ باشند و همکاری کنند تا نياز به تعويض سیستم هاي موجود نباشد. مدیریت اطلاعات ناکارآمد ذخیره داده ها در مکان های مختلف نه تنها خطرناک است، بلکه باعث می شود که تجزیه و تحلیل های شرکت به درستی ممکن نشود.

یکپارچه سازی سیستم ها و یکپارچه‌سازی سامانه:

وقتی سیستم و نرم افزارها ها یکپارچه شوند کارکنان می توانند وظایف بعدی خود را نیز انجام دهند ولی وقتی سیستم ها و نرم افزارها به هم متصل نباشند و سیستم یکپارچه نباشد باعث هدررفتن وقت انجام کارها در وقت بیشتر و ایجاد خستگی ماندگار در کارکنان می شود بنابراین نمی توانند وظایف بعدی خود رانیز به درستی انجام دهند از این رو وقتی کارها به سرعت انجام نشود چابکی سازمان زیر سوال می رود بنابراین برای ایجاد چابکی در سازمان یکی از حداقل ارزش افزوده های استفاده از سامانه هاي جامع هست. گروه مهندسی آی کن به عنوان اولین و تنها تولید کننده سامانه یکپارچه ساز در ایران آماده است تا با برگزاری جلسات مشاوره رایگان شما را در تبدیل سامانه های جزیره ای به سیستم جامع نرم افزاری همراهی نماید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *