11 دسامبر 2017 اخبار آی کن0 نظر
ایجاد فرم های دلخواه سازمانی با موتور فرم ساز تحت وب

ایجاد فرم های دلخواه سازمانی با موتور فرم ساز تحت وب

آيا در شرکت و سازمان خود از این که کاغذهای مرخصی های روزانه و ساعتی، ماموریت ها و … تلنبار شده است، خسته شده اید؟ از اینکه در دانشگاه و مدرسه و کسب و کار خود فرم های اداری را در زونکن ها جمع آوری کرده اید، کلافه اید؟ یا از اینکه نتواسته اید فرم های مربوطه سازمانی را به زیبایی طراحی کنید و مجبور شده اید به بیرون سفارش دهید و در این میان به دلیل هزینه تراشی، مورد بازخواست قرار گرفته اید؟ آیا به دنبال ایجاد فرم های اداری، سازمانی، فنی و … زیبا و شکیل و کارا و موثر هستید؟ یا به دنبال ثبت اطلاعات شخصی، قرارداد، مناقصات، ثبت اطلاعات پرسنل، درخواست وام، تمدید دفترچه بیمه، مرخصی تحصیلی در دانشگاه و … هستید؟ اگر به دنبال این کارها هستید و می خواهید سازمان الکترونیک را استقرار دهید و از بایگانی فرم های کاغذی خلاص شوید و یا اگر می خواهید در هزینه های کاغذ، تونر و … صرفه جویی کنید به شما پیشنهاد می دهیم تا از موتور فرم ساز تحت وب استفاده کنید، چرا که یکی از بهترین راه ها برای انجام چنین کارهای درون سازمانی استفاده از نرم افزار فرم ساز است. موتور فرم ساز که در عرض چند دقیقه فرمی را که در فکر دارید و می خواهید در شرکت از آن استفاده کنید را برای شما می سازد. به عبارتی فقط کافی است عناصری را که نیاز دارید را به موتور فرم ساز بدهید تا یک فرم تحت وب برای شما بسازد.
موتور فرم ساز نه تنها فرم هایی با عناصری که لازم دارید را برای کسب و کار شما می سازد، بلکه می توانید متن، برچسب، رنگ و … ده ها گزینه دیگر را طراحی کنید تا فرم ها دقیقا مانند آنچه می خواهید شود. به عبارتی با کنترل کامل بر طراحی (حتی مطابق با الگوی کاغذی) می توانید فرم دقیق وب را که شرکت، سازمان و یا هر کسب و کاری و حتی دانشگاه و مدرسه ای را تولید نمایید. بنابراین تنها چند دقیقه نیاز دارید با رعایت اصول اولیه یک فرم وب فوق العاده ایجاد کنید.
نرم افزار فرم ساز کارها را بسیار آسان می کند، چرا که نه تنها در بخش های مختلف شرکت و سازمان کارایی دارد، بلکه حتی می تواند در بخش حسابداری نیز موثر واقع شود. به عنوان نمونه شما پیش از این فاکتوری را تهیه می کردید و نسخه هایی از آن را به بخش های مختلف ارسال کرده و حتی یک نسخه آن را نیز در جایی نگهداری می کردید ولی اکنون با نرم افزار فرم ساز «آی کن» فاکتور و یا صورتحسابی را به راحتی آماده می کنید از این روتمام بخش هایی که به آن نیاز دارند در دسترس شان خواهند بود. در حقیقت فرم ساز «آی کن» قابلیت ایجاد فرم های وابسته به هم را برای حفظ یکپارچگی اطلاعاتی در سازمان را دارد. موتور فرم ساز «آی کن» این قابلیت را دارد تا با دیگر داده های شرکت ها و سازمان ها ادغام شود و گزارش هایی با سهولت و سریع را آماده و تحویل مدیران دهد.
در کنار موارد فوق باید اضافه کنیم موتور فرم ساز تحت وب آی کن قابلیت ارتباط با ساير نرم افزارهای مجموعه را دارد، به عنوان مثال می توانیم فرم درخواست کالایی بسازیم که با سیستم انبار مرتبط است و کالا و تعدادشان را در فرم طراحی شده نشان مي دهد يا فرمي را بسازيم و آن فرم را روي پرتال قراردهيم بدون حتي يک خط کد نویسي، آي کن کوشيده است تا با يک موتور فرم ساز قدرتمند مجموعه ها را از يک سازمان بدون نامه به سمت یک سازمان بدون کاغذ حرکت دهد.

مطالب مشابه:

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *