15 آوریل 2018 اخبار آی کن0 نظر
ارتباط ساده و آسان مشتریان با برنامه موبایلی کسب و کارها

ارتباط ساده و آسان مشتریان با برنامه موبایلی کسب و کارها

برنامه موبایلی کسب و کارهاافزایش استفاده از تلفن همراه هوشمند

استفاده از تلفن همراه بسیار زیاد شده است به طوریکه اتحادیه بین اللملی مخابرات در یکی از گزارش های خود که دو سال پیش چاپ شد اعلام کردکه بیش از 5 میلیارد مشترک تلفن همراه در جهان وجود دارد که 77 درصد آنها آنلاین هستند . حال بعد از دو سال به طور حتم آمار استفاده از تلفن همراه به خصوص هوشمند آن افزایش یافته است.

دسترسی به تلفن همراه هوشمند

استفاده از تلفن همراه موجب شده دسترسی ها آسان تر شود از این رو کاربران ترجیح می دهند به جای رایانه های رومیزی ار تلفن همراه هوشمند استفاده کنند چرا که همه جا می توان برد و از سوی دیگر به راحتی به اینترنت متصل می شود. حال این سوال مطرح می شود که کسب و کارها چگونه می توانند از این تکنولوژی به نفع خود بهره برداری کنند؟ تلفن همراه چه کاربردی می تواند داشته باشد تا کسب و کارها رشد و توسعه کرده و به سودآوری برسند.

مزیت تلفن همراه هوشمند در کسب و کار

این نوع دسترسی جدید با توجه به تعداد قابل توجهی از صاحبان گوشی های هوشمند ، خرید و فروش محصولات و خدمات از طریق این دستگاه 41 درصد است از این رو برای استفاده از این مزیت صاحبان کسب و کار باید برنامه موبایلی راه اندازی کنند . برنامه های کاربردی موبایلی به کاربران کمک می کند تا آنها به راحتی از خدمات و محصولات کسب وکارها مطلع شده و خریداری کنند و اینکه این برنامه ها دارای سه مزیت مهم سرعت، حجم اطلاعات و تبلیغات برای کسب و کارها است. کاربران تلفن همراه به طور متوسط 7 ساعت از تلفن همراه استفاده می کنند و 82 درصد صاحبان کسب وکار معتقد هستند که برنامه های موبایلی به کسب درآمد بیشتر آنها کمک کرده است.

توسعه نرم افزاری تلفن همراه هوشمند

از سوی دیگر باید گفت استفاده از توسعه نرم افزاری تلفن همراه دارای دیگر مزیت هایی برای کسب و کارها است. این برنامه باعث بهبود کارایی کسب و کارها می شود البته به شرطی که برنامه موبایلی مطابق همان کسب و کار طراحی شود و جامع باشد بنابراین به افزایش بهره وری کمک می کند. برنامه های موبایلی ارتباط با مشتری را تسهیل می کند و کسب و کارها می توانند بازخوردها را نیز دریافت کنند. و مهمتر اینکه می تواند به تقویت روابط بلندمدت با مشتریان کمک کرده و مفید واقع شود. از سوی دیگر حتی امکان دسترسی مشتریان همیشه وجود دارد حتی در سفر.

امنیت نرم افزارها

بحث امنیتی هم در این برنامه های موبایلی مطرح است. دیگر برنامه های عمومی برای کسب و کارها ممکن است ویژگی امنیتی تخصصی نداشته باشند از این رو ممکن است اطلاعات کسب و کارها را به خطر افتد اما وقتی برنامه ای سفارشی ساخته شد و صرفا برای کسب وکار خاصی باشد بنابراین می تواند سیستم امنیتی داده کسب و کار را تقویت کند. و اینکه امکان نگهداری آن ساده است و امکان ادغام آن با برنامه موجود نیز وجود دارد. از سوی دیگر به راحتی می توان تلفن همراه را با دسکتاپ همگام سازی کرد و به اسناد کاری، کارها، تقویم و .. دسترسی داشت.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *