13 می 2018 اخبار آی کن1 نظر
بهترین موتورهای جستجوگر، جایگزین های گوگل – قسمت دوم

بهترین موتورهای جستجوگر، جایگزین های گوگل

اسک (Ask)

آنهایی که حافظه خوبی دارند می توانند موتور جستجوگر اسک جیوز را به خاطر بیاورند. باتلر یک رابط قوی را برای ما به جای گذاشته است و هم اکنون بازنشسته شده که از زندگی آرام لذت ببرد. امتیاز فروش این سرویس همواره توانایی آن در طرح کردن سوالات در متن محاوره بوده است نه در یک کلمه ی. برای مثال، ممکن است تایپ کنید “زندگی چیست؟” و پاسخ های فلسفی مختلف دریافت کنید.

وقتی که این سایت برای اولین بار وارد بازار شد بسیار تاثیرگذار بود ولی گوگل و سایت های دیگر هم اکنون همان ویژگی ها را دارند، با این وجود این امر چیزی از محبوبیت اسک کم نمی کند.

یاندکس (yandex)

در حال حاضر به نظر می رسد که روسیه کمتر در جریان اخبار روز است پس برای اینکه مردمانش در جریان امور قرار بگیرند بهتر است از یاندکس استفاده کنند. این موتور جستجو از سرزمین پوتین سرچشمه می گیرد، اما دارای دفاتر در کشورهای مختلف در سراسر منطقه است. یاندکس نتایج خوب و سریع ارائه می دهد و ویژگی های دیگری از قبیل پست الکترونیک و امکانات ذخیره سازی ابر را دارد.

یاهو (yahoo)

در نهایت موتور جستجوگر قوی و قدیمی یاهو که زمانی جستجوگر بزرگی بود. هم اکنون یاهو تغییر کرده است و بیشتر شبیه به یک پورتال وب است که اخبار، گزارش آب و هوا و رویدادهای روزمره نیز دارد. این یک تضاد قابل توجهی نسبت به صفحه خالی گوگل و سایر موتورهای جستجو است، اما هنگامی که یک اصطلاح را در کادر بالای صفحه تایپ کنید، نتایج را همان طوری می بینید که در پلتفرم های رقیب می توان دید.

1 پاسخ دادن

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *