۱۱ بهمن ۱۳۹۶ اخبار آی کن۰ نظر
تبدیل سازمان کاغذی به سازمان مکانیزه و هوشمند با استفاده از نرم افزار BPMS

نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار BPMS:

تبدیل سازمان کاغذی به سازمان مکانیزه و هوشمند با استفاده از نرم افزار BPMS

نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار:

نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار در حال حاضر در جهان بخشی جدایی ناپذیر از سازمان ها است. راه حل های BPMS به سازمان ها اجازه می دهد تا اثربخشی فرایند سازمان و کسب و کار خود را بهبود بخشند و همزمان فرایند های سازمان خود را هماهنگ کنند.

نرم افزار bpms:

تحلیلگران معتقد هستند که صاحبان کسب و کارها برای بهبود کیفیت و کارایی عمیلت کسب و کار خود باید فرایند ها را مدیریت کنند اما نه با یک bpms رایگان ! فرایندهای کسب و کار اغلب به عنوان رویه ای مستنداتی است که دستی انجام می شود ولی چون پیچیده می شود باید با bpms و بدون اتوماسیون مدیریت کنند. وقتی کسب وکار گسترش می یابد فرایندها نیز دشوار می شود از این رو باید از شیوه های نوین بهره جست تا بتوان فرایندهای پیچیده را با دقت و با سرعت بالا اجرا و مدیریت کرد.

نرم افزار مدیریت فرایند به ما چه کمکی می کند:

نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار مجموعه ای از ابزارهای نرم افزاری است که به مدیریت فرایند کسب و کار (bpms) کمک می کند در یک پلفت فرم ابزارهایی برای کمک به تمام مراحل چرخه bpm که شامل طراحی، مدل سازی، اجرا، نظارت و بهینه سازی است، مورد استفاده قرار گیرد. برای مراحل چرخه bpm نقشه های تصویری و بصری و فرایندهای مستند سازی را ارائه می دهد که می تواند برای درک وضعیت فعلی در یک سازمان کمک کند و همچنین می تواند دانش را در یک سازمان بسط دهد. برخی تحلیل ها و قابلیت های شبیه سازی اضافی را ارائه می دهد که می تواند با تجزیه و تحلیل فرایندها برای شناسایی فرصت ها و بهبود، سازمان را در رسیدن به هدفش کمک کند.

بهترین نرم افزار BPMS

ابزار bpms:

سیستم های bpms برای فرایندهای خودکار به عنوان بخشی از مراحل اجرا، نظارت و بهینه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. ابزار bpms می تواند برای ایجاد برنامه ای کاملا جدید مورد استفاده قرا رگیرد و فرایندهای کاغذی را به بدون کاغذ تبدیل کرده و برای ارتقا و افزایش کیفیت و مدون سازی مورد استفاده قرار گیرد. ابزارهای bpms می تواند اطلاعات را استخراج، فرمت و توزیع کرده و مسیر اطلاعات بین سیستم ها، کاربران اصلی کار مطابق با مراحل فرایند کسب و کار و سیسات های آن و قوانین مشخص کند. همچنین می تواند روشهای کار استاندارد، جدول زمانی و فعالیت های انجام کار و معیارهای پیاده سازی را اجرا کرده و آنها را ردیابی کند.

بهترین نرم افزار bpms:

بهترین نرم افزار bpms عبارت است از گردش کار، گزارش های راهبردی ، فرم های الکرونیکی و هوشمند، ویژگی های هشدار، پرتال کار کاربر است. اکثرا نیز شامل نوعی از موتور قوانین کسب و کار، قابلیت ادغام سیستم و هماهنگی سازی را دارد.

نیاز به نرم افزار bpms:

در حقیقت با پیشرفت بازار نرم افزار bpms قابلیت های بیشتری در زمینه تجزیه و تحلیل فرایند، هماهنگ سازی سرویس (ادغام مبتنی بر وب) نشان داد. به عبارتی فن آوری های مدیریت کسب و کار فرض می کند که یک فرایند دارای مجموعه ای از مراحل ساختاری و تکراری است و اینجا است سیستم bpms ورود می کند و اعمال تکراری و غیر ضروری را حذف می کند تا سازمان در جهت بهبود گام بردارد.

کلام آخر:

قطعا تجربه استفاده از یک نرم افزار bpms بومی قدرتمند می تواند زمینه ساز پیشرفت همه جانبه سازمان گردد. آی کن به شما پیشنهاد می کند از لذت این تجربه ساده گذر نکنید.

0 0 رای
رتبه بندی متن
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x