12 دسامبر 2017 اخبار آی کن0 نظر
تهیه کتابخانه ای از نمودارها و جداول با موتور گزارش ساز

تهیه کتابخانه ای از نمودارها و جداول با موتور گزارش ساز

شما مدیر یا مسئول یک بخش هستید و به شما دستور داده شده است تا گزارشی را به همراه جداول، ماتریس، نقشه و… تهیه کنید؟ یا کارمندی هستید که باید به مدیر خود گزارش عملکرد ارائه دهید؟ در روش سنتی برای تهیه گزارش باید کاغذهای زیادی را زیر رو کنید تا بتوانید گزارشی را تهیه کرده و ارائه دهید. آیا می دانید که در عصر فناوری دیگر نیازی به این کار نیست و می توانید به راحتی گزارشی را آن لاین، تحت وب و پویا تهیه کنید؟
جهت تهیه گزارش آسان و حاوی تمام مطالب باید از موتور گزارش ساز تحت وب استفاده کنید. موتور گزارش ساز این اجازه را می دهد که انواع گزارش نموداری و سایر گزارش ها را با صفحه بندی دلخواه خود یا سفارش مدیر ایجاد کنید. با این نرم افزار می توانید گزارش هایی به همراه خلاصه آنها و یا با جزئیات اطلاعاتی مانند فروش، بازاریابی، فنی، پروژه، مالي، عملکرد و… را تهیه کنید. به عبارتی با این موتور گزارش ساز می توان گزارش هایی با تنوع متن، سفارشات فروش، نمودار های مختلف و مشابه فرمت مدارک و … تهیه کرد.
برای ایجاد و ساخت گزارش مفید و قابل فهم، داشبورد فنی يا داشبورد مدیریتی به موتور گزارش ساز نیاز است. با این موتور می توان با فرمت دلخواه گزارش تهیه و چاپ کرد. یکی دیگر از امکاناتی که میتوان اضافه کرد این است که شما امکان خروجی گرفتن از گزارش با فرمت SQL ، ACCESS ، EXCEL ، WORD و XML را نیز دارید. اگر به دنبال ایجاد شاخص های آماری و بهره وری اطلاعات موجود در سیستم و یا به دنبال تغییر سطوح دسترسی کاربران به گزارش ها هستید و دوست دارید فیلتر ایجاد کنید می توانید از موتور گزارش ساز «آی کن» استفاده کنید.
به منظور نمایش اطلاعات گزارش می خواهید چه ساختاری را به کار ببرید آیا به دنبال ایجاد جداول، ماتریس، نمودار و … هستید تمام این کارها را می توانید با استفاده از موتور گزارش ساز انجام دهید.
می خواهید گزارشتان چگونه به نظر برسد؟ می خواهید مواردی را در گزارش خود برجسته کنید؟ می خواهید چیزی را به آن بیفزایید؟ می خواهید عکس قرار دهید و یا به خطوطی نیاز دارید یا می خواهید برخی آیتم ها دیده و برخی دیگر پنهان بماند؟ می خواهید سند به آن اضافه کنید؟ تمام این کارها از عهده موتور گزارش ساز بر می آید.
با نرم افزار گزارش ساز آی کن کارکنان غیرفنی نیز می توانند گزارش ها را توسعه دهند. متن و تصاویر با کیفیت بالا می توان ارائه داد. به عبارتی با موتور گزارش ساز شما کتابخانه ای از نمودارها، جداول، ماتریس ها، تصاویر، متن و … خواهید داشت و می توانید هر بخشی را که می خواهید در اختیار و دسترس کارکنان قرار دهید.
به موارد فوق اين مورد دو مورد منحصر به فرد ديگر را نيز اضافه کنید، اول اینکه موتور گزارش ساز آی کن می تواند به بانک های اطلاعاتی متفاوتی مثل اراکل، اکسس و … نیز وصل شود همچنین شما می توانید گزارش های عمومی را به تناسب نیاز و بدون کد نویسی روی پرتال داخلی یا پرتال اطلاع رسانی سازمان قرار دهید. با همه این تفاسیر اگر نیاز با ارائه گزارش شکیل، دقیق و با محتوای کافی به مدیران خود دارید و یا می خواهید به گزارش های خود سر و سامانی دهید بهتر است موتور گزارش ساز «آی کن» را امتحان کنید.

مطالب مرتبط:

ایجاد فرم های دلخواه سازمانی با موتور فرم ساز تحت وب

افزایش بهره وری با راه اندازی اتوماسیون اداری

حسابداری تعهدی چیست؟

بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد ؛ متفاوت از بودجه اصلی

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *