2 ژانویه 2018 اخبار آی کن0 نظر
توسعه شبکه فروش محصولات نرم افزاری آی کن

جذب عامل فروش

نماینده فروش ، نمایندگی فروش ، زنجیره فروش ، فروش ، عامل فروش ، فروشنده ، توسعه شبکه فروش ، همکار فروش ، مشارکت در فروش

 

در دهه های اخیر، بهره‌گیری از شبکه‌های ارتباطی گسترده و اثربخش به منظور ارائه‌ی خدمات بهینه به مشتریان، امری حیاتی برای کسب ‌وکارها به شمار می‌رود. در همین راستا گروه مهندسی آی کن شرایطی را فراهم آورده است تا با بهره‌گیری از مشارکت اثربخش اشخاص و شرکت‌های باتجربه و متخصص، راهکارهای نرم‌افزاری خود را به بخش جدیدی از بازار معرفی کرده و شبکه فروش خود را گسترش دهد.

آیا شما از آن دسته افراد یا سازمان هایی هستید که سابقه ی کاری و تخصصتان ارتباطات گسترده ای را برای شما بوجود آورده؟، پس شما می توانید همکار گسترش زنجیره فروش آی کن در معرفی و فروش محصولاتمان باشید.

 «همکار فروش» به افراد حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که با برخورداری از ارتباطات گسترده‌ در بازار، مشارکت در فروش، معرفی و ترویج نرم‌افزارهای آی کن را در دستور کار قرارداده و علاوه بر ترویج استفاده از نرم افزار بومی در کشور و معرفی محصولات قدرتمند سازمانی، از ارتباطات موجود خود ارزش افزوده برای خود و دیگران بوجود می آورند.

 توسعه شبکه فروش آی کن فرصتی را فراهم آورده است تا شما هم به عنوان نماینده فروش یا نمایندگی فروش عضوی از این زنجیره فروش در حال توسعه این شرکت باشید. با همکاری یکدیگر در فروش محصولات، ضمن کسب درآمد به اعتبار شما نیز افزوده می شود. در این همکاری، گروه مهندسی آی کن ابتدا درخواست همکاری شما را بررسی می کند، سپس دوره های آموزشی مورد نیاز را برای شما برگزار می نماید و پس از آن شما در کنار فروشنده ها و تیم فروش متخصص گروه مهندسی آی کن به عنوان عامل فروش قرار می گیرید.

با اين همکاری علاوه بر افزایش درآمد خود از تجربه و تخصص تیم های فروش و بازاریابی آی کن نیز بهره مند می شوید. حال اگر شما در زمینه‌ی مشاوره مالی و بازرگانی به سازمان‌ها و شرکت‌ها فعال هستید، مدیر مالی یا فناوری هستید، زمینه‌ی فعالیت‌تان حسابرسی است، کارشناس یا کاربر نرم‌‌افزارهای آی کن هستید و عضو یا مالک شرکت‌های حسابرسی، خدمات مالی و فناوری اطلاعات هستید، می‌توانید به گسترش زنجیره فروش آی کن بپیوندید.

گروه مهندسی آی کن با بیش از 17 سال فعالیت مداوم و مستمر در حوزه تولید نرم افزار در کشور توانسته با توسعه سبد محصولات خود (اتوماسیون اداری، سازمان الکترونیک، حسابداری، بودجه، اعتبارات، کارگزینی، حقوق و دستمزد، انبار، اموال، حسابداری انبار، یکپارچه ساز، BPMS ، فرم ساز،گزارش ساز، تولید فرایند، بازرگانی ، خرید ، تدارکات ، قرارداد و….) به بيش از 2000 مشتری (نهاد رياست جمهوری، 6 وزارت خانه، بیش از 200 شهرداری وشرکت فولاد مبارکه اصفهان …) در جهت ارائه سرویس دهی بهتر خدمات خود را ارائه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 41837170-021 و 3244776-0912 تماس حاصل نمایید.

مطالب مشابه:

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *