3 فوریه 2020 نمونه پروژه ها0 نظر
خدمات الکترونیک – شرکت صنایع ریخته گری اصفهان

شرکت صنایع ریخته‌گری اصفهان به عنوان یکی از مشتریان بزرگ بخش صنعت گروه مهندسی آی‌کن در سال 1350 و با هدف خدمات رسانی در صنایعی همچون معادن، کارخانجات، سیمان، نفت، گاز، صنعت حمل و نقل ریلی، فولادسازی و … تاسیس گردیده است. نگاه تخصصی به فرآیندهای در حال انجام ضرورت انجام بهینه کارها را در هر سازمانی ایجاد می‌کند. بر همین اساس عوامل متعددی موجب گردید تا شرکت صنایع ریخته‌گری اصفهان از نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار گروه مهندسی آی‌کن (ICAN BPMS) به عنوان یک سامانه قابل اطمینان بهره ببرد. قصد داریم در این نوشتار به برخی از این عوامل مدیریتی به صورت خلاصه اشاره ای داشته باشیم.

 

فرآیندهای اجرایی

فرآیندهای اجرایی در شرکت ریخته‌گری فاقد یکپارچگی لازم بودند که اولین مزیت پیاده سازی نرم افزار BPMS گروه مهندسی آی‌کن ایجاد یک مدیریت یکپارچه بر روی فرآیندهای اجرایی در بستر سازمان می‌باشد. جهت مدیریت و یکپارچه‌سازی فرآیندها تمامی فرم‌های مورد نیاز به کمک ابزارهای کارآمد، سریع و مطمئن نرم افزار BPMS  آی‌کن(نسخه استاندارد) تولید و بر اساس سطوح دسترسی در اختیار کاربران در واحدهای مختلف قرار گرفته است. هم اکنون در مجموعه ریخته‌گری همانظور که انتظار داشتیم کارها با سرعت عمل بالاتری انجام می‌شود و یهره‌وری نیروی انسانی افزایش چشمگیری داشته است.

سامانه های مدیریت فرآیند کسب و کار

در واحدهای تولیدی بر اساس نیازهای مدیریتی و تغییرات در روال انجام کارهای قبلی یا اضافه شدن برخی از فرم‌های اطلاعاتی شما مجبور به اعمال تغییرات در برخی از فرآیندها می‌باشید. این تغییرات بسیار وابسته به امکانات نرم‌افراری تخصصی در حوزه مدیریت فرآیند کسب و کار دارد. نرم افزار BPMS  آی‌کن(نسخه استاندارد) در این زمینه نیز توانسته است نظر مساعد کاربران را تا این زمان جذب نماید. همانظور که می‌دانید سامانه‌های مدیریت فرآیند کسب و کار اطلاعات را توسط فرم‌های مختلف در بانک اطلاعاتی به تفکیک جداول مختلف ذخیره‌سازی می‌کنند. اما نکته بسیار مهم گزارشاتی است که باید در نهایت با رعایت سطوح دسترسی تهیه گردیده و در اختیار کارشناسان و مدیران قرار گیرد. به همین منظور یک زیر سامانه گزارش‌ساز کاربرپسند در بستر نرم افزار ICAN Standard BPMS تدوین و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. کاربر در زیر سامانه گزارش‌ساز آی کن فارغ از هرگونه پیچیدگی کد می‌تواند کوئری‌های مدنظر را در کمترین زمان ممکن و به صورت ویزاردی تهیه نموده و قطعا گزارشات بخش قابل توجهی از اطلاعاتی است که مدیران همواره بر اساس آن تصمیم‌گیری می‌نمایند.

استقرار نرم افزار ICAN BPMS (نسخه استاندارد)

قبل از استقرار نرم افزار ICAN Standard BPMS تمرکزی بر روی ذخیره‌سازی اسناد دیجیتال و داده‌های تولید شده در شرکت انجام نشده بود. هنگامی که شما داده‌ای را از دست می‌دهید فارغ از نوع و میزان داده ممکن است بر حسب نیاز یک داده طلایی را از دست داده باشید. از این منظر ما ذخیره تمامی داده‌ها را یک موضوع حیاتی می‌دانیم. البته دسترسی به این داده‌ها در کمترین زمان ممکن نیز دغدغه کمی نیست که هر دو این موارد بعد از راه‌اندازی نرم افزار BPMS آی کن(نسخه استاندارد) به طور کامل حل می‌شود. ما این موارد را در قالب حافظه سازمانی تلقی می‌کنیم که در حال حاضر شرکت صنایع ریخته‌گری اصفهان به خوبی این حافظه سازمانی را در اختیار دارد.

فرآیندها در نرم افزار ICAN Standard BPMS

در حال حاضر تمامی داده‌ها در فرم‌های مختلف و تحت فرآیندهای لازم تولید، در گردش و نهایتا ذخیره می‌شوند. امکان بهره‌گیری از انواع جستجوی‌های هوشمند در نرم افزار Standard BPMS از یک سازمان پیچیده، سازمانی پویا ایجاد نموده که مدیران در هر لحظه می‌توانند تصمیمات کلیدی مورد نظر را جهت بهره‌وری بالاتر اتخاذ نمایند. سرعت در امر تصمیم‌گیری با کمک گرفتن از سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آی‌کن با توجه به زیر سامانه‌هایی است که با مطالعه بیشتر طرح به درک کاملی از موضوع خواهید رسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با واحد بازاریابی و توسعه بازار گروه مهندسی آی‌کن در تماس باشید یا فرم درخواست دمو را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

گروه مهندسی آی‌کن توسعه دهنده صنعت نرم‌افزار با نگرش نوآوری، اشتغال و رونق تولید

رتبه در دومین جشنواره راهکارهای جامع نرم افزاری آی کن: مقام اول از دیدگاه حضار و مقام سوم از دیدگاه هیئت داوران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *