[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”10853″ img_size=”600×400″ alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”appear”][vc_column_text]

گروه مهندسی آی کن فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ با یک تیم متخصص از دانش آموختگان کارشناس و کارشناسی ارشد کامپیوتر با تجربه موفق تولید نرم افزار با هدف ارتقای فرهنگ فناوری اطلاعات (IT) و تولید نرم افزارهای مورد نیاز کشور مطابق با استاندارهای روز دنیا و با هدف پر کردن خلاء موجود در خصوص تولید محصولات نرم افزاری ملی با کیفیت جهانی آغاز نمود و با همین رویکرد خیلی زود توانست در بازار نرم افزارهای سازمانی خود را به عنوان پیشتاز نوآوری و خلاقیت معرفی نماید.

این گروه، در پاسخ به نیاز سازمان‌ها به بسته‌های اطلاع‌رسانی تحت وب در حوزه‌ مدیریت اسناد و مدارک (مانند نامه‌ها، فرم‌ها، پرونده‌ها و فایل‌ها)، با نگاهی متمایز و نوگرایانه، برای اولین بار در کشور ایده سازمان الکترونیک را در سال ۱۳۸۳ مطرح و پیاده‌سازی کرد که حاصل این فرآیند تولید محصولی با نام تجاری اتوماسیون اداری فرزین آی کن بود.
تمرکز بر طراحی سیستم‌های کاربردی، اعتماد گسترده مشتریان و تحولات روز افزون فناوری ما را بر آن داشت تا با تولید و ارائه محصولی بسیار قدرتمند و صدر در صد بومی، و مطابق با ایده‌های مطرح دنیا، بتوانیم در بازار جهانی و صادرات نرم افزار حضور پیدا کنیم. ارائه این نرم افزار با نام نام تجاری ICAN BPMS (سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آی کن) به بازار داخلی و جهانی، تحولی چشمگیر را در صنعت نرم افزار ایران عزیز ایجاد نمود. این محصول، با رویکرد سیستماتیک و با قابلیت انعطاف پذیری نسبت به تغییرات پیرامون، گردش کارها را آسانتر می کند. هدف محصول تولید شده، کاهش خطا های انسانی ناشی از تبادل نادرست اطلاعات بین افراد و نیز هدایت افراد به ایفای بهینه مسئولیت های خود می باشد.
در سال ۱۳۸۶ گروه مهندسی آی کن با اضافه نمودن سامانه های مالی ،منابع انسانی و لجستیک به سبد محصولات خود، راهکارهای یکپارچه نرم افزاری آی کن را معرفی نمود که کاربران را قادر می‌سازد کار در محیطی امن، یکپارچه و مبتنی بر نیازهای خود را تجربه نمایند.
با گسترش نرم افزارهای جزیره ای در سازمان ها و عدم وجود راه ارتباطی بین آنها، بر آن شدیم تا محصولی استاندارد برای گذرگاه ارتباطی بین نرم‌افزارها و سرویس‌های سازمانی و فراسازمانی را ایجاد کنیم. درسال ۱۳۹۴ این محصول را با نام یکپارچه ساز آی کن (IIF) به بازار عرضه کردیم تا با توجه به معماری استاندارد و زیرساخت سرویس‌گرای محصول، سازمان ها را در جهت نیل به معماری سرویس‌گرا و استاندارد یاری ‌رساند.
در انتها با افتخار اعلام می‌داریم گروه مهندسی آی‌کن علاوه بر دفتر مرکزی تهران و دفاتر خود در استان‌های اصفهان، کرمان، خراسان رضوی، خوزستان، گلستان، مازندران و آذربایجان شرقی، با اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در تمامی استان‌های کشور، همواره ارائه خدمات مناسب و شایسته به مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]