18 ژوئن 2017 اخبار فناوری اطلاعات0 نظر
دسترسی یکباره به همه خدمات الکترونیکی

دسترسی یکباره به همه خدمات الکترونیکی

گروه مهندسی آی کن ، اتوماسیون اداری ، حسابداری تعهدی ، BPMS

برای انجام کارهای بانکی، گرفتن خلافی، انجام کارهای حقوقی، امور نظام وظیفه و … در این روزهای سال باید بیشتر وقت خود را در شلوغی شهر بگذرانید. اگر نمی خواهید در ترافیک و ازدحام سرسام آور تهران وقت خود را بگذرانید و در آخر هم نتوانید کارتان را پیش ببرید، بهتر است بخشی از کارهایتان را از طریق امور الکترونیکی انجام دهید.

با توجه به اطلاع رسانی ضعیف برخی از سازمان ها، قطعاً بسیاری از ما نمی دانیم چه اموری در سازمان ها به صورت الکترونیکی در اختیار کاربران قرار می گیرد. برای آشنایی بیشتر با خدمات الکترونیک مختلف پیشنهاد می کنیم از برنامه سامانه هوشمند همراه کمک بگیرید. این برنامه به نوعی یک برنامه همه کاره است که خدماتت الکترونیکی بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی را در خود جای داده است.
برنامه سامانه هوشمند همراه، هر خدمتی که به فکر شما برسد را در خودش جای داده است. از اصلی ترینن اموری که می توانید به کمک این برنامه بخش یا تمام آن را انجام دهید، می توان به امور الکترونیکی پلیس +۱۰، پرداخت قبوض و اقساط، خدمات اپراتور های تلفن همراه، خدمات تماس، پیشخوان دولت، کد های مخفی و پرکاربرد اندروید، خرید بلیت تئاتر و هواپیما، امور شخصی و متفرقه و دیگر خدمات الکترونیکی برای شهروندان اشاره کرد.

همچنین امور دیگری که به صورت آنلاین امکانپذیر نیست و نیاز به حضور فرد در ارگان های مربوطه دارد را نیز می توانید در این برنامه پیدا کنید تا حداقل با روال اداری آن آشنا شده و کمتر وقت خود را صرف رفت و آمد و کاغذبازی های مرسوم کنید. علاوه بر اطلاع رسانی خدمات الکترونیکی، شما در این برنامه امکان ثبت کارهای روزانه خود را هم خواهید داشت.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *