۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ اخبار آی کن۰ نظر
دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

آی کن در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

آی کن در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

در راستای تاکید ریاست محترم جمهوری مبنی بر لزوم شفافیت نظام اداری کشور و تحقق دولت الکترونیک و نظر به رویکرد جهانی درخصوص تبدیل نرم‌افزارهای وظیفه‌گرا به فرایندگرا، به منظور ارتقاء چابکی و ایجاد بهره وری بالاتر به استحضار می‌رساند گروه مهندسی آی‌کن بعنوان یکی از رهبران تولید نرم افزارهای ملی در ایران به منظور معرفی هرچه بهتر مجموعه محصولات و راهکارهای گروه مهندسی آی‌کن در “دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور” که در مورخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در سالن اجلاس سران برگزار میشود، حضورخواهد داشت.

از جمله اهداف این همایش میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

• بهبود ارائه خدمات دولت به مردم
• هم افزاریی در ارائه مدیریت یکپارچه مکاتبات و اسناد الکترونیکی دولت
• استاندارد سازی مکاتبات و تبادلات اسناد الکترونیکی دولت
• ارتقای امنیت مکاتبات اداری
• فرهنگ سازی استفاده از فناوری های نوین و خدمات دولت همراه در راستای تقویت سطح خدمت رسانی
• شفاف سازی و افزایش ضریب بهره وری نظام اداری کشور
• نیل به اهداف منشور حقوق شهروندی

آی کن قصد دارد در این رویداد با برگزاری کارگاه های تخصصی مدیران محترم کشور را با راهکارهای ارائه شده و نرم افزارهای تولید شده توسط این گروه مهندسی نظیر (سازمان الکترونیک، حسابداری، حقوق و دستمزد، کارگزینی، انبار، اموال، یکپارچه ساز، BPMS، خدمات الکترونیک و …) آشنا نماید و قابلیت ها و امکانات مختلف این نرم افزار ها که میتوانند در راستای شفافیت نظام اداری کشور، مبارزه با مفاسد اداری، تحقق دولت الکترونیک، بهبود فرآیندها، تحول دیجیتالی و همچنین صرفه جویی در هزینه ها و منابع کشور مفید و راه گشا باشد را معرفی نماید.

امید است تا آی کن با بهره مندی از نظرات مدیران محترم کشور در حوزه مالی و فناوری اطلاعات بتواند هدفمندتر در مسیر تحقق سازمان فرایندگرا گام بردارد. لازم به توضیح است در این همایش بیش از ۱۸۰۰ نفر از مدیران فناوری اطلاعات، مالی، اداری و اسنادی کل کشور حضور دارند. نظر به ظرفیت محدود سالن همایش باعث سعادتمندی ما خواهد بود که، ثبت نام خود در سایت dabirkhaneha.ir نهایی فرمایید.

0 0 آرا
رتبه بندی متن
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات