5 می 2018 اخبار آی کن0 نظر
دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

آی کن در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

آی کن در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

در راستای تاکید ریاست محترم جمهوری مبنی بر لزوم شفافیت نظام اداری کشور و تحقق دولت الكترونيك و نظر به رويكرد جهاني درخصوص تبديل نرم‌افزارهاي وظيفه‌گرا به فرايندگرا، به منظور ارتقاء چابكي و ايجاد بهره وري بالاتر به استحضار مي‌رساند گروه مهندسي آي‌كن بعنوان يكي از رهبران توليد نرم افزارهاي ملي در ايران به منظور معرفی هرچه بهتر مجموعه محصولات و راهكارهاي گروه مهندسي آي‌كن در “دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور” که در مورخ 17 اردیبهشت ماه 1397 از ساعت 8:00 الی 17:00 در سالن اجلاس سران برگزار میشود، حضورخواهد داشت.

از جمله اهداف این همایش میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

• بهبود ارائه خدمات دولت به مردم
• هم افزاریی در ارائه مدیریت یکپارچه مکاتبات و اسناد الکترونیکی دولت
• استاندارد سازی مکاتبات و تبادلات اسناد الکترونیکی دولت
• ارتقای امنیت مکاتبات اداری
• فرهنگ سازی استفاده از فناوری های نوین و خدمات دولت همراه در راستای تقویت سطح خدمت رسانی
• شفاف سازی و افزایش ضریب بهره وری نظام اداری کشور
• نیل به اهداف منشور حقوق شهروندی

آی کن قصد دارد در اين رويداد با برگزاری کارگاه های تخصصی مديران محترم كشور را با راهكارهاي ارائه شده و نرم افزارهاي توليد شده توسط این گروه مهندسی نظیر (سازمان الكترونيك، حسابداري، حقوق و دستمزد، كارگزيني، انبار، اموال، يكپارچه ساز، BPMS، خدمات الكترونيك و …) آشنا نماید و قابلیت ها و امکانات مختلف این نرم افزار ها که میتوانند در راستای شفافیت نظام اداری کشور، مبارزه با مفاسد اداری، تحقق دولت الکترونیک، بهبود فرآیندها، تحول دیجیتالی و همچنین صرفه جویی در هزینه ها و منابع کشور مفید و راه گشا باشد را معرفی نماید.

امید است تا آی کن با بهره مندی از نظرات مديران محترم كشور در حوزه مالي و فناوري اطلاعات بتواند هدفمندتر در مسير تحقق سازمان فرايندگرا گام بردارد. لازم به توضيح است در این همایش بیش از 1800 نفر از مدیران فناوری اطلاعات، مالی، اداری و اسنادی کل کشور حضور دارند. نظر به ظرفيت محدود سالن همايش باعث سعادتمندي ما خواهد بود که، ثبت نام خود در سايت dabirkhaneha.ir نهایی فرمایید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *