راهکار های آی کن برای مقابله با ویروس کرونا

تمام توانمان را به کار میگیریم تا شما در سلامت به کسب و کار خود ادامه دهید.

در این روزهایی که نه تنها ایران عزیز بلکه تمام دنیا سعی در کنترل و کاهش شیوع ویروس کرونا دارند، گروه مهندسی آی کن نیز برای مقابله با این میهمان ناخوانده برنامه و راهکارهایی برای همکاران خویش و مشتریان دارد.

همزمان با اولین اطلاع رسانی های انجام شده در رابطه با ویروس کرونا گروه مهندسی آی کن نیز با تمام توان خود اقدام به اطلاع رسانی و برنامه ریزی در جهت حفظ سلامت کارکنان نمود.

مراقبت از سلامتی افراد با رعایت نکات بهداشتی

همزمان با اولین اطلاع رسانی های انجام شده در رابطه با ویروس کرونا گروه مهندسی آی کن نیز با تمام توان خود اقدام به اطلاع رسانی و برنامه ریزی در جهت حفظ سلامت کارکنان نمود. در این راستا با بهره گیری از امکانات و زیر ساخت های نرم افزاری تعبیه شده توانستیم بدون ایجاد هیچ گونه وقغه ای در خدمات ارائه شده به مشتریان موضوعات دورکاری و کار در منزل را پیاده‌سازی نماییم. البته قبل از انجام هر اقدامی در این زمینه خوشبختانه بهداشت فردی و عمومی همواره با اولویت بسیار بالا در تمامی دفاتر و نمایندگی های گروه مهندسی آی کن جاری بوده است. لازم می‌دانیم به برخی از اقدامات اجرایی در این زمینه اشاره نماییم.

اقدامات اجرایی

اقدامات اجرایی مختلف برای مقابله با این ویروس در مجموعه گروه مهندسی آی کن

• توزیع مواد ضدعفونی کننده:

توزیع اسپری و مواد ضدعفونی‌کننده بین همکاران هم برای سطوح مثل میز، تلفن، موس، کیبورد و… مایع و ژل ضدعفونی کننده برای دست به تعداد هر اتاق و پرسنل به تفکیک

• ضدعفونی نمودن کلی محیط شرکت به صورت برنامه ریزی شده در بازه‌های کوتاه تر از گذشته ( 5 بار در هر روز )

• استفاده از زیر ساخت دور کاری BPMS

با وجود زیر ساخت دور کاری که در مجموعه راهکارهای نرم افزاری آی کن و به طور ویژه در BPMS و اتوماسیون آی کن از ابتدا وجود داشته است، پرسنل آی کن و مشتریان به صورت توامان توانسته اند از محصولات آی کن بهره برده و از راه دور کارهای مختلف خویش را پیش برند و با کاهش حضور فیزیکی پرسنل در کنار هم و نیز کاهش تردد نیروی کار در سطح شهر به قطع چرخه انتقال این ویروس کمک نماییم.

گروه مهندسی آی کن با بیش از 3۰۰ نفر سرمایه انسانی و ارائه خدمات به بیش از 2700 مشتری، که این ارائه خدمات یا به صورت از راه دور یا به صورت مستقیم در محل مشتری در سرتاسر ایران انجام می پذیرد با تهیه دستورالعمل بهداشتی خاص و نیز در نظر گرفتن دو اصل (حفظ سلامت افراد و ارائه خدمات بهنگام به مشتریان) سعی نمود تا در این روزهایی که شرایط خاصی بر کل دنیا حاکم است، همچنان بتواند ارائه خدمات مناسب به مشتریان را با کیفیت مطلوب ادامه دهد.

همچنین این آمادگی در گروه مهندسی آی کن وجود دارد تا بر اساس نیاز هر سازمان برای ارائه خدمات خود بدون کاهش بهره وری نمونه فرآیندهای بهینه شده در این راستا را در بستر نرم افزارهای خود ارائه نماید و در این زمینه تجربه خود را با شما عزیزان به اشتراک بگذارد.

امید است با انجام این فعالیت ها موجبات حفظ سلامت جسمی و امنیت روانی مشتریان و همکاران ارجمند را فراهم آوریم و گامی موثر در جهت رشد اقتصادی کشور با همراهی شما بزرگوران برداشته باشیم.

اولویت کاری ما در این بازه زمانی حساس سلامت تک تک افراد کشور عزیزمان، ایران می‌باشد.

شاد و پیروز باشید در پناه ایزد منان

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *