20 ژانویه 2018 اخبار آی کن0 نظر
سازمان ها با خرید bpms به دنبال ایجاد چه تحولی هستند؟

bpms چیست؟

سازمان ها با خرید bpms به دنبال ایجاد چه تحولی هستند؟

bpms چیست ، bpms ، خرید bpms ، نرم افزار bpms ، bmps فراگستر ، دانلود bpms ، bpms مخفف چیست ، تعریف bpms ، مدیریت فرایند کسب و کار ، فرایند کسب و کار ، فرایند های کسب و کار

BPMS چیست؟ bpms مخفف چیست؟ مدیریت فرایند کسب و کار چه هدفي را در سازمان دنبال مي نمايد؟ BPMS مخفف Business Process Management Software یا Business Process Management Suite یا Business Process Management system و يا… است به معنی نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار يا مجموعه اي که مي تواند فرایند های سازمان را سر و سامان دهد. این یک ابزار نرم افزاری است که برای بهبود فرایند کسب و کار سازمان، اتوماسیون و تجزیه و تحلیل، شناسایی، مستند سازی و بهبود فرایندهای کسب و کار استفاده می شود. قبل از ایجاد هرگونه اتوماسیون باید فرایندها مستند شوند از این رو مستلزم برنامه ریزی و همکاری و همچنین ابزاری برای نشان دادن پردازش است.
مدل های فرایند کسب و کار را می توان با BPMS به روش های گوناگون ایجاد کرد تا بتوان تصویر دقیقی از فرایند کسب و کار را به کارمندان، سهامداران، مشتريان و … نشان داد. فرایندهایی مانند اتوماسیون، کارها و عملکرد روزانه کارکنان، جمع آوری وظایف و …
BPMS ابزاری را برای آماده کردن تجزیه و تحلیل درباره عملکرد فرایند، عملکرد اقدام های فردی و سطوح مختلف گزارش گیری …  فراهم می کند. از سوی دیگر تجزیه و تحلیل می تواند تنگناهای پروسه کسب و کار را شناسایی و فرصت هایی را برای بهبود فرایند ایجاد کند.
با خرید bpms می توان از این ابزار برای مدیریت کسب و کار سازمان ها و پروژه های بزرگ و طولانی و پیچیده استفاده کرد. این نرم افزار می تواند به مدیران کمک کند تا در فرایند کسب و کار پیشرفت ایجاد کنند.
متخصصان فرایند کسب و کار، تحلیلگران کسب و کار، توسعه دهندگان و کارکنان فناوری اطلاعات می توانند از نرم افزار BPMS استفاده کنند تا به طور موثر در بهره وری سازمان و کارایی آن بهبود ایجاد شده و سودآوری را افزایش دهد.
این نرم افزار مجموعه ای از فن آوری های یکپارچه و قابل درک است که به کسب و کارها، دولت ها و سازمان ها اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی ایجاد کنند.
به عبارتی روشن تر سیستم مدیریت فرایند های کسب و کار یا همان BPMS سیستمی است که از روشی نظام مند و یکپارچه برای طراحی، اجرا و کنترل فرآیندهای کسب و کار استفاده می کند. فرآیند به فعالیت هایی گفته می شود که یکی پس از دیگری به جریان می افتند و با تشکیل دادن مجموعه ای از فعالیت ها، یک یا چند «ورودی» را به یک یا چند «خروجی» تبدیل می کنند. مثلاً در یک سازمان یک فرایند می تواند مشخصات شخصی و آدرس شخص براساس شخصیت حقیقی یا حقوقی او را دریافت کند که این فرایند با استفاده از یک یا چند فرم صورت می پذیرد. بنابراین BPMS سیستمی است که می تواند برای هریک از فرآیندهای سازمان به صورت خودکار برنامه و فرم و … بسازد و همه را به صورت یکپارچه در کنار هم قرار دهد. یک BPMS شامل فرمساز(Form Generator)، گزارش ساز (Report Generator)، سامانه مدیریت گردش کار (Workflow Engine)، سامانه مدیریت قوانین (Rule Engine)، سامانه مدیریت گروه ها و نقش ها (Role Engine)، سامانه مدیریت میز کار، سامانه مدیریت کارتابل ، مديريت مانیتور کردن فرایند و… است.
این سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار باعث تحولات عمده ای در متدولوژی های توسعه و استقرار فرآیندها شده است. این سیستم ها از آن لحاظ که روی فرآیندها و بر عملیات چند منظوره متمرکز می شوند، دارای اهمیت بالایی هستند. سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار برنامه کاربردی وسیعی را برای افزودن کارایی تکنولوژی های فرآیند های مختلف پیدا خواهد کرد. سیستم مدیریت فرآیند های کسب و کار مجموعه ای از نرم افزارهای کاربردی است که مدلسازی، اجرا، نظارت فنی و عملیاتی و ارائه و نمایش فرآیندهای کسب و کار و قوانین را براساس یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی موجود و وظیفه مداری و از طریق سرویس های هماهنگ و یکپارچه شده فراهم می سازد.
بدیهی است شما مي توانید دانلود bpms را انجام دهید یا آن را از شرکت هایی که قفل نرم افزار های خارجی را شکسته اند، خرید با قیمت ارزان را انجام دهید یا کار کردن با یک bpms قدرتمند بومی را تجربه کنید و مطمئن باشید که هیچ سیستم و فرایندی نخواهد بود که bpms آی کَن قدرت پیاده سازی آن را نداشته باشد.

مطالب مرتبط:

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *