شرکت مهندسی کسرا در حوزه ارائه راهکارها و نرم افزارهای حوزه منابع انسانی فعالیت می‌کند. این شرکت دارای مجموعه‌ای متنوع از سیستم‌های مکانیزه همچون نرم افزارهای تغذیه و رستوران، اتوماسیون حضور و غیاب، حراست، حمل و نقل، مراجعین و میهمان و تایم‌شیت می‌باشد. محور اصلی فعالیت این شرکت، نرم افزار بوده و در رتبه‌بندی ارائه شده از سوی شورای عالی انفورماتیک کشور دارای رتبه یک می‌باشد.

شرکت مهندسی سپنتا سیستم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با هدف ارتقای فرهنگ IT و ارائه خدمات در حوزه‌های نرم افزار و سخت‌افزار آغاز نموده است و در این زمینه توانسته با دارا بودن کادر مدیریتی و فنی مجرب، در رده یکی از شرکت‌های موفق قرار بگیرد و در ادامه بتواند با توجه به توانمندی و دانش موجود در بدنه خود اهم فعالیت‌های خود را در زمینه تولید و پشتیبانی محصولات نرم افزاری متمرکز و به اجرا درآورد.

این شرکت درجهت پاسخگویی به نیازهای حال و آینده سازمان‌ها و با بهره‌گیری از دانش و تجربه چندین ساله خود در زمینه سیستم‌های اداری و سازمان الکترونیک و همچنین سیستم‌های ارتباطی و مخابراتی بر آن شد فعالیت تولید محصولات نرم افزاری خود را در زمینه سیستم‌های ارتباطی برنامه‌ریزی و در این راه موفق به تولید نرم افزاری متفاوت، انعطاف پذیر و قدرتمند با نام تجاری سامانه مرکز ارتباط سپنتا گردد.

شرکت توسعه فناوری اطلاعات آتیه در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده و عضو شورای عالی انفورماتیک و همچنین سازمان نظام صنفی رایانه کشور می‌باشد. یکی از شرکت‌های فعال در زمینه ارایه خدمات ساماندهی و سازماندهی مراکز اسناد و ایجاد مرکز اسناد استاندارد و کاربردی و همچنین مجری تبدیل اسناد و هر مدرک غیر الکترونیکی به فایل‌های کامپیوتری در قالب سیستم نرم‌افزاری قابل جستجو و گزارش‌گیری مناسب می‌باشد. این شرکت افتخار خدمت به بزرگترین سازمان‌ها و شرکت‌های کشور چون وزارت مسکن و شهرسازی، وزارت علوم، شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت مپنا و شرکت ABB را با رضایتمندی کامل داراست. طی سالیان گذشته با توجه به نیازها و خواست‌های جدید کارفرمایان، به خدمات این شرکت افزوده شده و سعی در ارایه راهکارها و مشاوره‌های مناسب و انجام کلیه کارهای تکمیلی و جانبی مورد نیاز، جهت رفاه بیشتر کارفرمایان بوده است.