[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2249″ img_size=”3500*1500″ alignment=”center” css_animation=”top-to-bottom”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

طرح فروش بی نهایت موتورهای سازمان الکترونیک

در راستای ارج نهادن به اعتماد مشتریان گرانقدر گروه مهندسی آی کن، این شرکت در نظر دارد طرح فروش ویژه امکانات توسعه ای سازمان الکترونیک آی‌کن در جهت استفاده بعنوان یک  زیرساخت کسب و کار استاندارد مطابق شرایط زیر را پیشنهاد دهد:

درصورت خرید نقدی و تفکیک شده موتورها:
 1. اضافه یا نامحدود کردن موتور تولید گزارش : ۴ میلیون
 2. اضافه یا نامحدود کردن موتور تولید فرم : ۸ میلیون
 3. اضافه یا نامحدود کردن موتور تولید فرایند : ۱۲ میلیون
 4. اضافه یا نامحدود کردن سرویس و اضافه شدن تولبار : ۴ میلیون
درصورت خرید نقدی بسته فوق:

– قیمت : ۱۹.۹ میلیون تومان

 • در صورت درخواست مشتری به خرید غیرنقدی به قیمت های فوق ۲۰% اضافه می گردد.
 • در طرح اگر موتوری خریداری نشده باشد نیز به سازمان داده خواهد شد و اگر خریده شده باشد نامحدود می گردد.
 • فروش نقدی، فروشی است که حداکثر تا ۱۰ روز کاری پس از امضای قرارداد یا پیش فاکتور و پیش از تحویل بسته نرم افزاری وجه آن دریافت گردد و تحویل نرم افزار و انجام کار پس از تایید وصول ممکن خواهد بود.
 • مشتریانی شامل شرایط فوق می گردند که حداکثر ۲۰۰ کاربر و حداقل یکی از موتورهای فرم ساز، گزارش ساز یا تولید فرایند آی‌کن را خریداری کرده باشند.
 • مشتریان بدهکار زمانی می توانند از تخفیف فروش نقدی بهره مند شوند که علاوه بر تسویه مبالغ بدهی قبلی مبلغ فاکتور جدید را نیز ظرف حداکثر ۱۰ روز تسویه نمایند.تحویل نرم افزار و انجام کار پس از تایید وصول ممکن خواهد بود.
 • در راستای توضیحات فوق و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دمو سیستم مذکور با شماره تلفن‌های ۴۱۸۳۷۱۳۲ (۰۲۱) و ۰۹۱۲۸۲۳۴۹۰۹ (خانم اردستانی) واحد بازرگانی تماس حاصل فرمایید. در صورت تمایل، کارشناسان شرکت در محل سازمان شما حضور خواهند یافت و راهکارهای عملی جهت افزایش بهره‌وری مجموعه شما را پیشنهاد خواهند داد.

  پیشاپیش از اعتماد شما به گروه مهندسی آی‌کن قدردانی می‌نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]