26 نوامبر 2017 اخبار آی کن0 نظر
مدیریت چالش دارایی های ثابت با سامانه اموال آی کن

مدیریت چالش دارایی های ثابت با سامانه اموال آی کن

مدیریت دارایی های ثابت یک چالش است که با رشد شرکت، رشد می کند. به عبارت دیگر نگه داشتن سوابق دارایی ها به صورت کامل، دقیق و بروز خود یک چالش محسوب می شود، به خصوص که شرکت برای یک ممیزی یا بازرسی آماده می شود بنابراین اگر مدیر شرکت و سازمانی موظف به ردیابی دارایی های ثابت خود است، به یک برنامه خوب مانند « نرم افزار اموال و دارایی های ثابت آی کن» نیاز دارد، چرا که هرگونه چالش در ردیابی دارایی ثابت می تواند بالقوه منجر به زیان مالی شرکت ها و سازمان ها شود از این رو باید از بهترین ابزار برای ردیابی دارایی های ثابت شرکت و سازمان ها بهره برد.
نرم افزار مدیریت دارایی های ثابت قابل اعتماد می تواند بازوی کمکی و اجرایی خوبی برای مدیران باشد. سیستم مدیریت دارایی باید قابلیت رشد همراه با شرکت را داشته باشد در غیر این صورت شرکت را در شرایط ناخوشایندی گرفتار می کند. حتی مدیر باید از ردیابی دقیق استهلاک دارایی های ثابت خود اطمینان یابد از این رو نرم افزار اموال باید محاسبه دقیقی داشته باشد، چرا که یک اشتباه کوچک حتی در بحث استهلاک می تواند برای شرکت ها و سازمان ها هزینه بر باشد؛ به خصوص برای سازمان ها و نهادهای دولتی، چرا که وقتی لیست اعلام شده دارایی های ثابت به مسئولین بالادستی با موجودی مغایرت داشته باشد، اعتبار مدیر زیر سوال می رود.

نرم افزار اموال ، سیستم اموال ، سامانه اموال ، نرم افزار مدیریت اموال و دارایی های ثابت ، نرم افزار مدیریت دارایی ها

اما یک سامانه اموال خوب چه فوایدی برای شرکت دارد؟

اول اینکه جمع آوری اطلاعات مربوط به دارایی های شرکت در سامانه دید وسیعی درباره دارایی ها در جلوی چشم مدیر می گذارد. با این نرم افزار دیگر مدیر تمام اطلاعات را به صورت سازماندهی شده در اختیار دارد و در نهایت موجب می شود یک مدیر از نقل و انتقال اموال، جابجایی، استهلاک و … آسوده خاطر باشد. حتی این امکان وجود دارد که وقتی دارایی منتقل و جابجا می شود به مدیر از طریق پیام اعلام شود و وی به صورت خودکار در جریان کار دارایی های ثابت و اموال قرار بگیرد. از سوی دیگر و چندین کاربر می توانند به اطلاعات بروز شده دسترسی داشته باشند. مهمتر اینکه اطلاعات دارایی ها با جزئیات در سامانه ثبت می شود.
با نرم افزار مدیریت دارایی های آی کن مدیران در کمترین زمان گزارش های مربوطه را آماده کنند از این رو در وقت آنها صرفه جویی می شود. مدیر می تواند به سوابق دارایی ها دسترسی داشته باشد، اطلاعاتی را که نیاز دارد را بدست آورد و گزارش سفارشی تهیه کند، چرا که در نرم افزار اموال و دارایی های ثابت اسناد خرید، بیمه و حتی تصاویر مربوط به اموال به صورت یکجا وجود دارد و فایل کاملی به لحظه در اختیار مدیر قرار می گیرد و همین اطلاعات نیاز حسابرسان را نیز تامین می کند.
سیستم مدیریت دارایی های ثابت مانند «آی کن» نه تنها بهره وری را بالا می برد، بلکه از میزان اشتباهات پیش آمده می کاهد. با ردیابی موقعیت و شرایط دارایی و نگهداری آنها می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد، چرا که مدیر می داند کدام یک از اموال در کجا قرار دارد و از کدام یک از آنها استفاده نمی شود و دیگر نیازی به خرید نیست از این رو استفاده از سامانه اموال خود موجب صرفه جویی در بودجه سازمان ها و شرکت ها می شود واز خریدهای زائد و غیرضروری جلوگیری می کند . گاهی شرکت ها از اموال اجاره ای استفاده می کنند و سیستم اموال این اجازه را به مدیر می دهد که به راحتی پایان قرارداد ها را ردیابی کند.
به هر حال همیشه در شرکت ها بحث حسابرسی و مالیات بر دارایی وجود دارد و این سامانه اطلاعات دقیقی از دارایی ها می دهد. به عبارتی از این طریق می توان تنها برای دارایی های موجود درهمان مکان مالیات پرداخت کرد. به همه موارد بالا اضافه کنيد که نرم افزار اموال و دارایی های ثابت آی کن دارای تاییدیه وزارت امور اقتصاد و دارایی نیز می باشد.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *