درخواست مشاوره

یک حقیقت بارز می گوید که اگر شما یک کار را بصورت علمی بارها و بارها انجام دهید در آن حوزه خبره خواهید شد. این حقیقت را بگذارید در کنار اثربخشی راه اندازی نظام‌های فرآیندهای اطلاعاتی در تحولات مهم اداری، بهبود روشها، فرآیندها و خودکار سازی آنها که می‌‏تواند تاثیر بسزایی در کوچک‌سازی و چابک‌سازی مجموعه‌های خصوصی و دولتی داشته باشد. توسعه نیازهای اطلاعاتی و اراده مدیران در ایجاد سریع تحول اداری و بکارگیری فناوری اطلاعات باعث شد که الکترونیکی‌شدن بخش‌های مختلف سازمان‌ها جزء یکی از محورهای مهم برنامه‌های کشور قرار گیرد.
همانطور که مستحضرید یکی از بخش هایی که تمامی شهرها می‌توانند به آن حوزه ورود پیدا کنند حوزه کاربرد فناوری اطلاعات است. محوری که شاید اصلی‌ترین رکن تحقق هوشمندسازی مدیریت شهری می‌باشد. داشتن حدود ۲۰۰۰ سازمان دولتی و خصوصی که از محصولات آی‌کن استفاده می‌نمایند خود گواه این موفقیت می‌باشد، از جمله موفقیت‌های آی‌کن در بحث کاربرد فناوری اطلاعات می‌توان به اجرای پروژه‌های موفق در نهاد ریاست جمهوری، سازمان ریخته‌گری، دستگاه‌های اجرایی استان گلستان، گیلان و… اشاره نمود.
فارغ از نتایج درخشان کسب شده در زمینه دولت الکترونیک، شهر الکترونیک، خدمات الکترونیک، شهروند الکترونیک، هوشمندسازی سامانه‌های نرم‌افزاری، به استحضار می‌رساند مجموعه آی‌کن توانسته است در زمینه پیاده‌سازی نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار و سازمان الکترونیک دستاوردهای گرانبهایی را به دست آورد. بر همین اساس بر آن شدیم تا این تجربه‌های موفق را در قالب مشاوره رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا از این طریق به رسالت اجتماعی خود عمل کرده باشیم.

ارتباط با کارشناس بازاریابی: ۴۱۸۳۷۱۳۳ – ۰۲۱

ارتباط در واتساپ

ارتباط با کارشناس بازاریابی: ۴۱۸۳۷۱۳6 – ۰۲۱

ارتباط در واتساپ

ارتباط با کارشناس بازاریابی: ۴۱۸۳۷۱۳۴ – ۰۲۱

ارتباط در واتساپ

همین الان درخواستتان را برای ما ارسال کنید

2 + 1 = ?