[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

وقت آن است که کاغذ را کنار بگذارید

شما برای کارآمد بودن در محل کار واقعا نیازی به کاغذ ندارید!
با کار کردن به شیوه الکترونیکی می توانید مقدار کاغذ مصرفی را کاهش بدهید. بجای نوشتن نامه و یادداشت روی کاغذ، آنها را در اتوماسیون و سازمان الکترونیک به گردش درآورید و به این وسیله فرآیندهای موجود را شفاف سازی کنید.

اگر نیاز به مرور اسناد دارید، از چاپ کردن آن ها یا از استفاده از دفترچه های یادداشت در جلسات خودداری کنید و از لپ تاپ تان برای بررسی اسناد و یادداشت نامه ها استفاده کنید.
متاسفانه کاغذ هنوز هم یکی از منابع بزرگ زباله های اداری است. با الکترونیکی نمودن فرآیندهای سازمان می توان گام بلندی در جهت تولید زباله های کاغذی برداشت.
در این اینفوگرافی با عنوان اسراف در محل کار (بررسی میزان مصرف کاغذ در محیط کار)، با اشاره به میزان مصرف کاغذ در کشور ایران به بررسی وضعیت سازمان هایی که فاقد سازمان الکترونیک و اتوماسیون اداری هستند پرداخته شده است و گزارشی از میزان سربار هزینه هایی که سازمان ها در طی روند اینگونه فعالیت متحمل می شوند توسط گروه مهندسی آی کن اعلام می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1047″ img_size=”1000*3210″ alignment=”center” css_animation=”right-to-left”][/vc_column][/vc_row]