6 می 2018 اخبار آی کن0 نظر
نرم افزار سفارشی، نرم افزاری مناسب یک کسب و کار خاص

نرم افزار سفارشی، نرم افزاری مناسب یک کسب و کار خاص

نرم افزار سفارشی

مهمترین مزیت توسعه نرم افزارهای سفارشی

مهمترین مزیت توسعه نرم افزارهای سفارشی این است که توسط توسعه دهندگان به منظور بهتر انجام شدن یک کسب و کار خاص طراحی می شود و نرم افزارهای موجود در بازار برای برخی کسب و کارها مفید نیستند. از سوی دیگر گاهی کسب و کارها به خصوص کسب و کارهای نوپا نرم افزارهایی از بازار تهیه می کنند که بعد از خرید متوجه می شوند که نرم افزار خریداری شده جوابگوی نیازهای انها نیست. با استفاده از نرم افزار تجاری سفارشی، کسب و کار ضمانت می شود، چرا که برای همان کسب و کار مناسب است و کسب و کار می تواند آنچه می خواهد انجام دهد و کار راه به هدف و سرانجام خود برساند و وضعیت کسب و کار خود را بهبود بخشیده و روند رو به رشد را تجربه کند.

مقیاس پذیرتر بودن نرم افزار سفارشی

نرم افزار سفارشی کسب و کار مقیاس پذیرتر از دیگر نرم افزار های عمومی و هستند ، چرا که این نرم افزار به گونه ای طراحی می شود که اگر کسب و کاری رشد کرد با توجه نرم افزار سفارشی ، قابلیت توسعه نیز خواهد داشت و محدود نخواهد ماند. نرم افزار سفارشی تنها برای همان کسب و کار طراحی شده است و خطاهای کارکنان را کاهش می دهد و بهره وری را بالا می برد، چرا که کاملا مطابق با اکو سیستم یک کسب و کار است و تا زمانی که کسب و کار به ان نیاز دارد نگهداری می شود. نرم افزار تجاری سفارشی به کسب و کار کمک می کند هزینه های خرید سخت افزاری را ذخیره کند، چرا که از خرید و هزینه کرده برای نرم افزارهای اضافی و غیرضروری و بدون استفاده جلوگیری می کند . از سوی دیگر نرم افزار سفارشی خطرهای پیش رو را نیز رفع می کند و یا ممکن است در آینده با آن روبرو شود. به طور کلی، برنامه های کاربردی سفارشی، راهی عالی برای موفقیت مداوم کسب و کار شما است.

دلایل نیاز کسب و کارها به نرم افزار سفارشی

نرم افزارهای آماده و فعال برای انواع صنعت و فرایند کسب و کارها است اما چرا کسب وکارها به نرم افزار سفارشی نیاز دارند؟ دو دلیل قانع کننده برای سرمایه گذاری نرم افزاری سفارشی وجود دارد: اول اینکه هیچ نرم افزار آماده ای که دقیقا یک کسب و کاری که نیاز دارد وجود ندارد. و اینکه کنترل و مالکیت نرم افزاری که کسب و کاری را اداره می کند، به عنوان یک دارایی استراتژیک ضروری یا مطلوب است.

نرم افزار مناسب کسب و کار

وقتی کسب و کارها از نرم افزارهای عمومی موجود در بازار استفاده می کنند ممکن است مجبور شوند کسب و کار خود را با مدل نرم افزاری که خریداری کرده اند ، تغییر دهند چون نرم افزارها شبیه و نزدیک به کسب و کارها هستند و تمام آن چیزی که یک کسب و کار نیاز دارند نیست و از سوی دیگر یک گسب و کار ممکن است برای چیزی که نیاز ندارد پول بپردازد و هیچ وقت نتواند از آن بهره درستی ببرد بنابراین اینگونه هزینه ها بسیار بیشتر از یک نرم افزار سفارشی خواهد بود. وقتی نرم افزاری مناسب کسب و کاری نیست باید راه کسب و کار را تغییر داد اگر نرم افزار سفارشی شود دیگر نیازی به تغییر کسب و کار نیست چون تغییر راه کسب و کار یک روش محتاطانه است چون تغییرات زیاد شود تاثیر ناخوشایندی بر جای خواهد گذاشت از این رو تغییر راه و روش کسب و کار غیرقابل قبول خواهد بود.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *