تقدیر از خدمات دفتر گروه مهندسی آی کن در استان گیلان

با توجه به گستردگی کشور عزیزمان و نیاز به خدمات به موقع در سازمان‌های مشتری، در همان ابتدای کار مدیران گروه مهندسی آی کن بر آن شدند تا دفاتری را در برخی از استان‌های کشور تاسیس نمیاند. این دفاتر علاوه بر خدمات بازاریابی و فروش، وظیفه ارائه پشتیبانی راهکارهای گروه مهندسی آی کن را بر عهده دارند. خداوند را شاکریم که بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده تا کنون توانسته ایم در اسرع وقت حهت جلب رضایت مشتریان در تمامی دفاتر از نیروی‌های خبره بومی استفاده کرده و علاوه بر توسعه گروه مهندسی آی کن سهمی در اشتغالزایی پایدار استانی داشته باشیم.

دفتر استان گیلان با مدیریت آقای مهندس عبدالمحمدی دارای کادری مجرب در قسمت های بازاریابی، فروش و استقرار می‌باشد. تعداد قابل توجهی از سازمان‌های دولتی و خصوصی در حال حاضر از دفتر استان گیلان در حال دریافت سرویس‌های پشتیبانی می‌باشند که خوشبختانه با ارائه راهکارهای به روز و کاربردی هر ساله جامعه مشتریان ما در استان گیلان افزایش پیدا کرده است. مجموعه راهکارهایی که اکنون در استان گیلان فعال و در حال بهره‌برداری هستند شامل: راهکار اتوماسیون اداری، راهکار ارزیابی و عملکرد، راهکار رفاهیات، راهکار میزخدمت ویژه شهروندان در زمان کرونا و اعمال محدودیت‌ها، راهکارهای لجستیک، راهکارهای منابع انسانی و در نهایت راهکارهای مالی است. در قسمت راهکارهای منایع انسانی می‌توان به راهکار کارگزینی، راهکار حقوق و دستمزد، راهکار حضور و غیاب و چندین راهکار دیگری اشاره نمود که در برخی از سازمان‌ها به کمک ساختار ICAN BPMS این راهکارها بر اساس نیاز دقیق سازمان فرآیندهای جاری را توسعه داده و امور را تسهیل نموده‌اند.

شهرداری بندر انزلی 

یکی از سازمان‌های مشتری که از خدمات گروه مهندسی آی کن در دفتر گیلان استفاده نموده‌اند، شهرداری بندر انزلی می‌باشند.  در شهرداری بندر انزلی ساختار Standard BPMS با قابلیت دسترسی بیش از 150 کاربر به راهکار اتوماسیون اداری تحت وب با موفقیت پیاده‌سازی شده است که بعد از استقرار و توسعه فرآیندهای سازمانی خواسته شده در حال حاضر تمامی پرسنل با سطوح دسترسی تعریف شده می‌توانند از امکانات ان استفاده نمایند. با توجه به پیگیری‌ها و دقت عمل کافی کلیه پرسنل از زمان استقرار تا نهایی سازی فاز اولیه راهکار اتوماسیون اداری، جناب آقای بدرالدین بدری شهردار محترم بندر انزلی نیز از زحمات مدیر دفتر استان گیلان تقدیر و تشکر نموده اند که ما نیز از محبت ایشان سپاسگذاریم. امید است در آینده‌ با ارائه راهکارهای تکمیلی گروه مهندسی آی کن بتوانیم شهرداری بندر انزلی را نیز به یکی از مشتریان راهکار جامع پروه مهندسی آی کن تبدیل نماییم.

 

 

1 پاسخ دادن

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *