16 سپتامبر 2018 اخبار آی کن گزارش رویدادها0 نظر
برگزاری همایش مدیریت فرآیندهای کسب و کار آی‌کن

همایش مدیریت فرآیندهای کسب و کار گروه مهندسی آی کن

گروه مهندسی آی کَن با حضور جمعی از علاقمندان به فراگیری راهکارهای مدیریت کسب و کار همایش با عنوان «مدیریت فرآیندهای کسب و کار» در تاریخ 19 شهریورماه برگزار نمود.

در این همایش، سخنران با رویکرد های مختلف در مورد مقوله کسب و کار سخنرانی نمودند و از زوایای مختلف حضار را با تاثیر فرآیند محوری بر رشد و مدیریت کسب و کار آشنا نمودند.

جناب آقای دکتر سعید امامی «رئیس کمسیون نرم‏افزارهای پیشرفته سازمانی سازمان نظام صنفی رایانه‏ای» در مورد نقش فناوری اطلاعات در توسعه پایدار و ارزیابی بلوغ و قابلیت‏های فرایندهای کسب‏وکارو مفاهیم مرتبط با فرایند و فرایندگرایی و تاثیر نرم افزار های فرآیند محور بر حل چالش‌های فراروی مدیران سازمان‏های سنتی ایراد سخن نمودند.

همچنین جناب آقای مهندس نکوئی، مدیر بازاریابی گروه آی‌کَن در سخنرانی خود در این همایش درباره سابقه فعالیت 18 ساله این گروه مهندسی صحبت نمودند و عنوان کردند در این مدت که از فعالیت ما می‌گذرد بالغ بر ۲۰۰۰ مشتری و کاربر آنلاین را حمایت کرده‌ایم وبا حدود ٣٧٠ نیروی تمام وقت در سراسر کشور سعی در تولید و ارائه خدمات فروش و پس از فروش برای محصولات نرم‌افزاری خود در حوزه‌های مالی، منابع انسانی BPMS و یکپارچه‌سازی را داشته ایم.

جناب آقای مهندس ایمان پور «مشاور IT وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» از تجربیات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد استفاده از محصولات آی کن برای حضار صحبت نمودند.

ایشان سخنرانی خود را با بیان حجم بالای فعالیت ها وتلاش این سازمان برای مکانیزه کردند فرآیند های و فعالیت هایشان در طی 12 سال گذشته آغاز نمود و با بیان شاخص های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتخاب شرکت آی کن و محصولات مختلفش از جمله BPMS پی گرفت. ایشان در این سخنرانی به شرح تجربیات این سازمان از راه اندازی و استفاده از محصولات آی کن و پشتیبانی این گروه مهندسی از مشتریانش پرداخت و در پایان از مدیرانIT حاضر در همایش خواستند تا با آشنایی بهتر و بیشتر با مقوله فرآیند محوری بتوانند با تاثیر گزاری بر مدیران سیاسی عالی رتبه کشور را به یک کشور هوشمند در حوزه فناوری اطلاعات تبدیل نماییم.

همچنین در این همایش جناب آقای مهندس ایمان پور علت اصلی عقب افتادگی دستگاه های دولتی در حوزه های سرویس دهی به ارباب رجوع ها را عدم شناخت فرآیند ها و عدم دسترسی مدیران بالا دستی در سازمانهای دولتی به اطلاعات درست و کافی بیان نمودند.

در این همایش آقایان مهندس جمالی و مهندس رضایی و مهندس یزدانی از گروه مهندسی آی کن نیز سخنرانی داشتند. در پست های بعدی به جزییات این سخنرانی ها بیشتر پرداخته خواهد شد.

 

پوشش اخبار در خبرگزاری ها:

خبرگزاری موج

خبرگزاری ایسنا – رونمایی از جدیدترین ورژن نرم‌افزار Standard Bpms توسط «آی‌کن»

خبرگزاری ایسنا – معرفی روش‌هایی برای یکپارچه‌سازی سازمان‌ها

خبرگزاری ایسنا – برگزاری همایش مدیریت فرآیندهای کسب و کار آی‌کن

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *