4 فوریه 2018 اخبار آی کن0 نظر
ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری (بخش دوم)

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری (بخش دوم)

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

نظر به مطلبی که دیروز در خصوص ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری همچنين چند نکته ای که در خصوص بهترین نرم افزار حسابداری صحبت کردیم حال امروز به سایر ویژگی های سیستم حسابداری خواهیم پرداخت :

مقیاس پذیری

معمولا کسب و کار در صورت موفقیت کوچک نمی ماند و رشد می کند بنابراین وقتی کسب و کار رشد می کند حساب های مالی آن نیز توسعه می یابد بنابراین باید نرم افزار حسابداری که شرکت ها و سازمان ها از آن استفاده می کنند برای مقیاس های بزرگترسازمان نیز جوابگو باشد و تراکنش های مالی و .. را پوشش دهد از این رو بهترین نرم افزار حسابداری به این موضوع هم توجه ویژه ای کرده و وقتی کسب و کاری رشد می کند به همان نسبت نرم افزار حسابداری نیز پاسخگوی نیاز شرکت است.

امنیت

از دیگر ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری می توان به امنیت اشاره کرد، امنیت در حسابداری نیز حرف اول را می زند. اطلاعات مالی شرکت ها مهم و حیاتی است از این رو رقبا تلاش می کنند به هر نحوی به اطلاعات مالی شرکت و سازمان ها دست یابند تا بتوانند در رقابت با آن سازمان رقیب موفق شده و جلو بزنند از این رو اطلاعات مالی شرکت ها و سازمان ها نباید در دست رقیب بیفتد و این تنها در سایه امن بودن سیستم حسابداری است. از این رو نرم افزارهای برتر حسابداری در دنیا از نظر امنیت حرف اول را می زنند و دسترسی به اطلاعات محرمانه به آسانی صورت نمی گیرد و مدیران شرکت ها و سازمان ها می توانند با آسودگی به کارهای خود برسند و نگران افشا شدن حساب های مالی خود نباشند.

سهولت در کار

کار با بهترین نرم افزار حسابداری باید ساده باشد و کاربران باید بتوانند به آسانی از آن استفاده کنند . باید بتوانند جزئیات کار با آن را درک کنند. اگر نرم افزار روان نباشد و کاربر در استفاده از آن احساس راحتی نکند زمان زیادی را صرف کار با آن می کند بنابراین هدررفت زمان از کارآیی و بهره وری سازمان و شرکت می کاهد از این رو در بهترین نرم افزارها حتی به این موضوع نیز توجه شده است.

قابل اعتماد بودن

در نرم افزار حسابداری اطلاعات باید بدون خطا باشد و نباید در اطلاعات اشتباهی وجود داشته باشد چرا که اگر اطلاعات به درستی تنظیم نشود اشتباهات زیادی در محاسبه ها، گزارش ها ، تحلیل ها و … رخ خواهد داد ، بنابراین باید اطلاعات به درستی تنطیم شود و نوشته ها نیز درست باشد. در نرم افزارهای برتر حسابداری به این موضوع که اطلاعات به درستی در سیستم وارد شود توجه شده است.

قابلیت توزیع در شعب و زیر مجموعه

نرم افزر حسابداری باید جامع باشد قابلیت استفاده برای زیر مجموعه را نیز داشته باشند تا در هر زمان و مکانی مدیران محلی بتوانند به اطلاعات مالی خود دست یابند بنابراین یکی از ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری استفاده هم زمان در ستاد و سایر مراکز زیر مجموعه است.
حال اگر تمایل دارید تمام این ویژگی ها را در یک نرم افزار حسابداری ببینید پیشنهاد می کنیم با نرم افزار حسابداری آی کن بیشتر آشنا شوید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *