آی کن دارنده قدرتمندترین تولید کننده نرم افزارهای اتوماسیون اداری تحت وب، مالی و منابع انسانی، حسابداری و BMPS بومی در ایران است.

گروه مهندسی آی‌کن با سابقه ۱۴ ساله و بیش از یک میلیون کاربر در سراسر ایران، شرکتی پیشرو در طراحی و تولید راهکارهای یکپارچه نرم‌افزاری در کشور می‌باشد. رویکرد پایش دائمی روندهای حاکم بر بازار جهانی سبب گشته این شرکت همزمان با آخرین پیشرفت‌ها در عرصه فناوری اطلاعات، سامانه‌ها و راهکارهایی را به مشتریان خود ارائه نماید که دو پارامتر امنیت و استفاده تحت وب، مشخصه‌های بارز آن می‌باشد.

راهکارهای یکپارچه آی‌کن شامل اتوماسیون اداری، مالی، منابع انسانی، BPMS، یکپارچه‌ساز، مرکز تماس، مدیریت ارسال پیامک بوده و مشتریان می‌توانند با توجه به نوع نیازشان از بخشی یا مجموعه این راهکارها استفاده نمایند. رویکرد گروه مهندسی آی‌کن در ایجاد رضایت حداکثری مشتری سبب شده تا علاوه بر طراحی و تولید سامانه‌های نرم‌افزاری متمایز، قویترین خدمات نصب، استقرار، آموزش و پشتیبانی را به مشتریان ارائه نماید. انجام منظم طرح‌های رضایت‌سنجی و نیازسنجی از بازار هدف و بکارگیری نتایج آن در استراتژی‌های توسعه شرکت، از عمده دلایلی است که باعث شده مشتریان، محصولات و خدمات این گروه مهندسی را نزدیکترین گزینه به انتخاب مطلوب خود بدانند.