آی کن دارنده قدرتمندترین تولید کننده نرم افزارهای اتوماسیون اداری تحت وب، مالی و منابع انسانی، حسابداری و BMPS بومی در ایران است.

گروه مهندسي آي‌كن با سابقه 14 ساله و بيش از يك ميليون كاربر در سراسر ايران، شركتي پيشرو در طراحي و توليد راهكارهاي يكپارچه نرم‌افزاري در كشور مي‌باشد. رويكرد پايش دائمي روندهاي حاكم بر بازار جهاني سبب گشته اين شركت همزمان با آخرين پيشرفت‌ها در عرصه فناوري اطلاعات، سامانه‌ها و راهكارهايي را به مشتريان خود ارائه نمايد كه دو پارامتر امنيت و استفاده تحت وب، مشخصه‌هاي بارز آن مي‌باشد.

راهكارهاي يكپارچه آي‌كن شامل اتوماسيون اداري، مالي، منابع انساني، BPMS، يكپارچه‌ساز، مركز تماس، مديريت ارسال پيامك بوده و مشتريان مي‌توانند با توجه به نوع نيازشان از بخشي يا مجموعه اين راهكارها استفاده نمايند. رويكرد گروه مهندسي آي‌كن در ايجاد رضايت حداكثري مشتري سبب شده تا علاوه بر طراحي و توليد سامانه‌هاي نرم‌افزاري متمايز، قويترين خدمات نصب، استقرار، آموزش و پشتيباني را به مشتريان ارائه نمايد. انجام منظم طرح‌هاي رضايت‌سنجي و نيازسنجي از بازار هدف و بكارگيري نتايج آن در استراتژي‌هاي توسعه شركت، از عمده دلايلي است كه باعث شده مشتريان، محصولات و خدمات اين گروه مهندسي را نزديكترين گزينه به انتخاب مطلوب خود بدانند.