26 دسامبر 2017 اخبار آی کن0 نظر
چابکی سازمان با استفاده از اتوماسیون اداری تحت موبایل

چابکی سازمان با استفاده از اتوماسیون اداری تحت موبایل

اتوماسیون اداری تحت موبایل ، نسخه موبايل اتوماسيون ، نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر ، موبایل ، کارتابل موبایل ، اتوماسیون اداری

مدیران نه تنها در داخل سازمان ها و شرکت ها دارای وظایف و مسئولیت هایی هستند بلکه باید در بیرون از شرکت و سازمان نیز در مراسم و ملاقات ها و … شرکت کنند از این رو وقتی پای خود را از سازمان و شرکت خود بیرون می گذارند همیشه نگران این هستند که کارهای داخل سازمان و شرکت نیز عقب نیفتد. آنها دوست دارند در هر جایی که هستند مانند سفر، خانه، ملاقات های مهم و … از طریق اتوماسیون اداری تحت موبایل بدانند در شرکت و سازمان کارها به خوبی پیش می رود يا نه. اگر نامه ای قرار است پیگیری شود را پیگیری کنند و هیچ وظیفه ای فراموش نشود، چرا که انجام نشدن کارها و عقب ماندن نتیجه ای جز اتلاف وقت و هدررفت هزینه ها و در نهایت کاهش بهره وری در بر ندارد.
این روزها در عصر فناوری برای این مشکل مدیران سازمان ها و شرکت ها تدابیری خوبی اندیشیده شده و یکی از این تدابیر مدیریت از راه دور است آن هم به وسیله برنامه ای که روی تلفن همراه مدیران نصب می شود. برنامه ای مانند کارتابل موبایل.
با استفاده از نسخه موبايل اتوماسيون مدیران ارشد سازمان ها و شرکت ها می توانند به سادگی در یک محیطی ساده بر شاخص های عملکردی بخش و یا واحد خود در سازمان و شرکت خود نظارت کامل آن هم به صورت روزانه داشته باشند. مدیر به این وسیله می تواند وظایف خود را انجام دهد و کاری روی زمین نماند.
کاربران سامانه اتوماسیون اداری تحت موبایل می توانند به راحتی از راه دور و از طریق تلفن همراه خود به اطلاعات مور نظر دسترسی داشته باشند. این دسترسی نه تنها عامل نظارت مدیران بر عملکرد واحدها، بخش های سازمان و شرکت ها است، بلکه به تصمیم گیری بهتر و سریعتر می انجامد. مهمتر اینکه مدیران می توانند قبل از اینکه مشکلات درون سازمان و شرکت به بحران تبدیل شود از آنها آگاه شده و در کمترین زمان و هزینه مشکل را رفع کنند.
اتوماسیون اداری تحت موبایل تمام سرویس های موجود و سرویس های سفارشی را مدیریت می کند و دارای قابلیت هایی مانند مدیریت دریافت و ارسال اطلاعات به صورت آفلاین و آنلاین، سادگی در استفاده از وب سرویس ها، کنترل موارد امنیتی در نرم افزار، دارای قابلیت ارائه راهکارهایی برای افزایش سرعت در دریافت و ارسال اطلاعات در سرویس ها است .
این سیستم دارای سرویس آلارم دهی و مشاهده نامه های کارتابل اتوماسیون اداری نیز است . به عبارتی نامه های وارده جدید را هشدار می دهد. کارتابل وارده با تعداد نامه دریافتی، لیست اطلاعات نامه ها در کارتابل انتخابی را نیز نمایش می دهد . از سوی دیگر نامه های داخلی و وارده، نمایش گردش مدرک ، نمایش زنجیره مدارک ، نمایش هامش های نامه را در قالب تصویر به نمایش در می آورد. مهمتر اینکه سرویس انجام عملیات بر روی نامه های کارتابل وارده نیز شامل هامش نویسی بر روی نامه، پاسخ مدرک، ارجاع مدرک نامه، امضا نامه است.
شما هم اگر جزو مدیرانی هستید که به هر دلیلی دور از محل کار خود هستید ما به شما استفاده از اتوماسیون اداری تحت موبایل را پیشنهاد می کنیم. با این نرم افزار همراه شما به راحتی و آسودگی خاطر می توانید کارهای شرکت و سازمان خود را از هر جایی پیگیری کرده و بهره وری سازمان خود را افزایش دهید.

 

مطالب مشابه:

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *