حضور آی کن در چهل و نهمین مجمع مدیران دبیرخانه و فناوری اطلاعات نظام اداری کشور

به گزارش روابط عمومی آی کن، چهل و نهمین مجمع مدیران دبیرخانه و فناوری اطلاعات نظام اداری کشور امروز (7 مهر ماه1398) در سالن کانون پرورش فکری کودک و نوجوان در حال برگزاری است. این همایش با شعار «توسعه دولت الکترونیک – بهبود شفافیت اداری – کاهش زمان خدمت رسانی» با محوریت اقدامات و دستاوردهای یکسال اخیر شرکتها در حوزه مکاتبات، اسناد،اتوماسیون اداری و دبیرخانه برگزار می‌شود.

گروه مهندسی آی کن با حضور خود در این همایش میزبان مدیران و کارشناسان دبیرخانه‌های نظام اداری، فناوری اطلاعات، تحول و نوسازی اداری از استانداری ها، وزارت خانه ها، شهرداری ها و بانک ها خواهد بود و آخرین دستاوردهای خود را در حوزه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار ارائه خواهد کرد.

نهاد ریاست جمهوری این همایش و نمایشگاه را در راستای لزوم شفافیت نظام اداری کشور، مبارزه با مفاسد اداری، تحقق دولت الکترونیکی، بهبود فرآیندها، تحول دیجیتالی و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها و منابع کشور برگزار میکند. این همایش با حضور مدیران و مسئولان فناوری اطلاعات، دبیرخانه‌ها، اسناد، اداری و مالی وزارتخانه‌ها، سازمان ها، موسسات، نهادها، دانشگاه‌ها و استانداری‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

امید است با ارائه و استفاده از راهکارهای جامع نرم افزار آی کن به همراهنرم افزار یکپارچه ساز آی کن گامی در تحقق دولت الکترونیک و مکاتبات بدون کاغذ برداریم.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *