6 سپتامبر 2017 اخبار فناوری اطلاعات0 نظر
گوگل بیشترین راهنماهای جستجو شده را در دسترس قرار داد

گوگل بیشترین راهنماهای جستجو شده را در دسترس قرار داد

google, search

دپارتمان News Lab گوگل، وب‌سایتی راه‌اندازی کرده است که در آن، راهنماهایی که بیشترین جستجو را داشته‌اند، در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

پیش از پیدایش اینترنت، یافتن راهنمایی برای تعمیر دستگاه یا انجام کارهای مختلف، بسیار دشوار و تا حدودی غیر ممکن بود. حالا که چند دهه از عمر اینترنت می‌گذرد، با یک جستجوی ساده در گوگل، می‌توان به‌راحتی راه حل انجام سخت‌ترین کارهای ممکن را پیدا کرد. در همین زمینه، شرکت گوگل وب‌سایتی با نام «How to Fix a Toilet» ایجاد کرده است که بیشترین راهنماهای جستجوشده را بر اساس مناطق مختلف جهان، نشان می‌دهد.

راهنمای تعمیرات پنجره، دیوار و درب منزل، بیشترین نتایج جستجو را در تمام مناطق جهان به خود اختصاص داده است؛ اما اگر بخواهیم به‌صورت منطقه‌ای به جستجوها نگاه کنیم، ساکنان آمریکای شمالی و آسیای شرقی، راهنمای تعمیر سرویس بهداشتیرا زیاد جستجو می‌کنند و راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی، محبوبیت زیادی در روسیه دارد. به جز این‌ها، راهنماهای مربوط به آشپزی، دوست‌یابی، کسب درآمد، نوع پوشش و سلامت، بیشترین تعداد جستجو را در مناطق مختلف جهان به‌دست می‌آورند.

این وب‌سایت نشان می‌دهد که زندگی روزمره‌ی ما، وابستگی زیادی به گوگل پیدا کرده است؛ زیرا «راهنمای آب‌پز کردن تخم مرغ» یکی از پراستفاده‌ترین جستجوهای انجام‌شده در گوگل محسوب می‌شود. یکی سری راهنمای ساده‌ی دیگر، مثل طرز نوشتن چک، از بین بردن جوش، بستن کراوات، کاهش و افزایش وزن هم جزو این دسته جستجوها بوده‌اند.

وب‌سایت جدید گوگل که توسط دپارتمان News Lab این شرکت راه‌اندازی شده است، ظاهری ساده و جذاب دارد و حتی روی گوشی‌های موبایل هم به‌راحتی کار می‌کند. برای استفاده از این وب‌سایت، روی لینک زیر کلیک کنید:

How to Fix a Toilet

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا زندگی بدون گوگل امکان‌پذیر است؟

منبع: زومیت

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *