بهترین مجموعه نرم افزارهای امنیتی ۲۰۱۸

آنچه در ادامه میخوانید:

به منظور حفظ کامپیوترها و شبکه های خانگی خود از ویروس ها و بدافزارها می توانید از شش نرم افزار امنیتی که در این مقاله ارائه شده اند استفاده کنید. امروزه امنیت اینترنتی اهمیت بیشتری پیدا کرده است. با پیشرفت تکنولوژی روش های مجرمین فضای مجازی نیز پیشرفته تر می شود. برای انجام کارهای خود به تلفن، تبلت، کامپیوتر و دیگر وسایل اینترنتی متکی هستیم پس حفظ کردن اطلاعات شخصی که روی آنها ذخیره کرده و یا به اشتراک گذاشته ایم بسیار مهم است.

خوشبختانه، حفظ امنیت اینترنتی سخت یا گران نیست. در اینجا، بهترین مجموعه نرم افزارهای امنیت اینترنتی را ارائه می دهیم که می توانند دستگاه های شما را به طور کامل در مقابل ویروس ها و بدافزارها محافظت کنند.

Bitdefender Total Security 2018

در حال حاضر بهترین انتخاب ما Bitdefender است که در تست های مستقلی مانند AV-Test امتیاز بالایی دارد. این برنامه یک نرم افزار امنیتی جامع است که می تواند سیستم های متعددی مانند کامپیوترها، مک، اندروید و ios را محافظت کند و می توانید از طریق یک پورتال وب مرکزی همه ی آنها را مدیریت کنید.
استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و امکانات بالایی دارد.
Bitdefender علاوه بر محافظت در مقابل ویروس ها و بدافزارها دارای امکانات مضاعفی است که سیستم های شما را در مقابل باج افزارها و نیز تهدیدات جدید محافظت می کند. این برنامه دارای وب کم حفاظتی، عملیات بانکی ایمن، حفظ اطلاعات شخصی و مدیریت رمز عبور نیز هست که می تواند سیستم شما را در مقابل هکرها محافظت کند.

Norton Security Deluxe 2018

یکی دیگر از برنامه های منتخب ما نرم افزار معروف نورتون است. این نرم افزار که متعلق به Symantec است از پشتیبانی ابر و برنامه ی حفظ امنیت سونار بهره می برد که می تواند با بررسی برنامه های در حال اجرا بد افزارها را شناسایی کند. این نرم افزار دارای مدیریت پسورد، حفاظت مرورگر و تشخیص اسکم نیز می باشد. اسکم می تواند با استفاده از اطلاعات مربوط به نام یا شهرت سایت های مضر را شناسایی کند. همچنین، بهینه سازی دیسک، پاکسازی فایل و مدیریت راه اندازی برای بهبود عملکرد کامپیوتر شما طراحی شده است.

ESET Internet Security 11

ESET سومین نرم افزار مورد علاقه ی ما است که دارای امکانات بسیار بالایی می باشد. برنامه ی Syninspecter را دریافت می کنید که به شما اطلاعات کاملی از وضعیت امنیتی سیستمتان، یک اسکنر رسانه های اجتماعی و ویژگی های ضد سرقت مناسب برای لپ تاپ ها ارائه می دهد. همچنین، ابزارهایی برای مسدود کردن وب سایت های مخرب و فیشینگ (تلاش برای بدست آوردن اطلاعات حساب بانکی، نام کاربری، گذرواژه…)، بلاک کردن هرزنامه ها و محافظت از ایمیل های مضر شما وجود دارد. در این نرم افزار قابلیت محافظت از وب کم و بات نت نیز وجود دارد. اگر در مورد باز کردن فایل های ناشناخته نگران هستید می توانید آنها را برای تجزیه و تحلیل ارسال کنید و امکانات تلفن همراه نیزدر این باره شامل فیلتر کردن پیام ها و تماس ها می شود.

BullGuard Premium Protection 2018

برنامه ی حفاظتی Premium Bullguard امکاناتی از قبیل تشخیص نرم افزارهای مخرب واسکنر آسیب پذیری دارد که می تواند با اسکنر شبکه ای که می تواند از هر دستگاه متصل به اینترنت در خانه شما محافظت کند، امنیت کامپیوتر و شبکه های خانگی شما را تضمین کند. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه این برنامه حفاظت از هویت است که در وب اطلاعاتی از قبیل نام شما، آدرس ایمیل و اطلاعات کارت اعتباری که ممکن است فاش شده باشند را جستجو می کند. اگر چیزی پیدا کند، در مورد اقداماتی که باید برای برطرف کردن مشکل انجام دهید توصیه هایی را رائه می دهد.

این برنامه دارای کنترل والدین نیز می باشد که برای نظارت بر استفاده از دستگاه های تلفن همراه کودکان شما مفید است، این در حالی است که Game Booster می تواند هر چیزی که سرعت بازی شما را پایین می آورد را مسدود کند و عملکرد CPU شما را بهینه کند تا بتوانید حداکثر استفاده را از دستگاه خود بکنید.
یکی از معایب این برنامه عدم وجود باج افزار اختصاصی است، رابط کاربری کمی در سمت فنی است بنابراین استفاده کردن از آن مانند نرم افزارهای دیگری که در اینجا ذکر شده اند ساده نیست.

Kaspersky Total Security

نرم افزار امنیتی Kaspersky با یک مرورگر امن امکاناتی را فراهم می کند که وب سایت های دیگر نتوانند شما را ردیابی کنند. ابزار امنیت پولی کسپراسکی از دسترسی کی لاگرها به اطلاعات شما جلوگیری می کند.
قبل از اینکه فایل ها را باز کنید می توانید روی آنها راست کلیک کنید و آنها را به ابر بفرستید که از نظرمعتبر بودن چک شوند. پاک کننده ی نرم افزار برنامه هایی که استفاده نمی شوند را اسکن می کند، می توانید آنهارا حذف کنید که سرعت کامپیوترتان افزایش یابد.
از Trusted Application Mode برای جلوگیری از دانلودهای مضر استفاده کنید. روی این برنامه امکاناتی وجود دارد که می تواند اطلاعات شما را در مقابل باج افزارها محافظت کند. اما ماژول ضد باج افزار اختصاصی در این برنامه وجود ندارد و در شرایطی که این گونه حملات همه گیر شده است این یک ضعف محسوب می شود.

McAfee Total Protection 2018

ویژگی های نصب نامحدود و محافظت در مقابل ویروس ها برچسب قیمت McAfee را منطقی می کند. امکانات این نرم افزارشامل اسکنر آسیب پذیری که با استفاده از آن می توانید آخرین نسخه برنامه های خود را دانلود کنید، یک اسکنر آنتی ویروس، حفاظت از وب و ایمیل، مدیریت رمز عبور و یک برنامه برای Android یا iOS می باشد. WebAdvisor در این نرم افزار دانلودها را اسکن می کند که برنامه های مخرب و URL های مشکوک را شناسایی کند، در حالی که ماژول ضد هرزنامه طراحی شده است تا بتوانید صندوق ورودی خود را از کلاهبرداری ها (اسکم) و تبلیغات پاکسازی کنید.

پسورد File Lock فایل های شما را در مقابل تروجان ها، باج افزارها و چشمان کنجکاو محافظت می کنند و این در حالی است که سازنده ی آن تضمین می کند فایلی را که حذف می کنید واقعا حذف خواهد شد. ویژگی شبکه ی خانگی نیز بسیار ارزشمند است و امکاناتی را برای دیدن کل شبکه برای شما فراهم می کند و اگر دستگاه غیر مجازی به اینترنت شما وصل شود به شما اطلاع می دهد.

امتیاز این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط