روزی یک آسپیرین بخور… - آی‌کن

روزی یک آسپیرین بخور…

آنچه در ادامه میخوانید:

این روزها کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که تاثیر افزایش دانش و یادگیری مهارت های گوناگون خود در ارتقا جایگاه کاری و اجتماعی خود را کتمان نماید. بدون شک استفاده از دنیای مجازی و اینترنت در این راه کمک بزرگ و چشمگیری را داشته و توانسته سریع و بدون هزینه این مهم را برای همگان امکان پذیر نماید.

یادگیری دانش صحیح  یکی از مواردی است که باید همیشه مد نظر قرار داد، چرا که جدا کردن دانش صحیح و غلط برای کسانی که در آن حوزه اطلاعات خاصی ندارند کمی سخت و زمان بر است. پس چه بهتر برای یادگیری جایی را انتخاب کنیم که آموزش را مهمترین مسئولیت اجتماعی خود می داند.

حجم بالای اطلاعات و فضای گسترده ای که پیش روی ماست همیشه یکی از عواملی است که میتواند ما را سردرگم و گیج کند تا از ارتباط دقیق بین علوم و دانش های مختلف آگاه نشویم و به صورت کلی برای پیدا کردن حوزه ی مورد علاقه مان دچار مشکل شویم. همانطور که میدانید دیگر زمان روش های سنتی مثل کتاب های چاپ شده رو به انتهاست. اطلاعات دیجیتالی همیشه همراه ما هستند و می توانیم از طریق موبایل، تبلت و … در هواپیما، اتوبوس و تاکسی و.. دسترسی داشته باشیم. بیایید در این دنیای جدید و مجازی کمی بیشتر به شبکه های اینترنتی با اصالت اعتماد کنیم تا از مزایای آن ها بیشتر بهره ببریم.

در این راستا آکادمی گروه مهندسی آی کن تصمیم گرفته است تا با ارائه ی آموزش های الکترونیکی برای شما دسترسی به اطلاعات مفید و دانش سودمند را آسان کند.

کمپین هر روز یک آسپرین بخور به این معناست که هر روز به دانش خود بیافزایید تا مثل قرص آسپرین که برای جلوگیری از خطر ایست قلبی است، شما هم با یادگیری مداوم به جلوگیری از ایست و توقف خود در دنیای اطلاعات کمک کنید.

این آموزش ها به زبان ساده و کاربردی می باشند تا افرادی هم که هیچ اطلاعاتی در آن زمینه ندارند و تازه میخواهند فراگیری فناوری و دانش را در حوزه های مختلف شروع نمایند بتوانند از آن بهره ببرند.

گروه مهندسی آی کن که بالا بردن سطح دانش جامعه را مهمترین مسئولیت های اجتماعی خود تعریف کرده است تلاش خواهد کرد تا بتواند راه را برای افراد علاقه مند هموار کند تا سهمی در جامعه آرمانی آینده داشته باشد.

خوشحالیم که با کمپین هر روز یک آسپرین بخور در خدمت شما هستیم:)

و استقبال می کنیم از همه افراد و سازمان هایی که با به اشتراک گذاشتن دانش خود ما را در اجرای بهتر و قوی تر این کمپین کمک می نمایند.

امتیاز این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط