شرکت های ارائه دهنده نرم افزار bpms در حوزه کسب و کارهایی با سایز متفاوت

آنچه در ادامه میخوانید:

نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا کارهای خود را پیگیری و بهینه سازی کند. این نرم افزار راهی برای کاهش هزینه ها ، افزایش کارایی، ارتقا بهره وری به صورت خودکار و کشف فرایند های تجاری و بهبود آنها است. شرکت های زیادی در جهان نرم افزار و سیستم BPMS تولید و روانه بازار کردند . ما در این یادداشت به دنبال پیدا کردن بزرگترین یا بهترین نرم افزار bpms دنیا نیستیم بلکه دنبال آشنا شدن برخی bpms ها که در حوزه کسب و کار های متفاوت توانسته اند موفق عمل کنند هستیم. با این حال بعید می دانیم دانلود رایگان نرم افزار bpms بتواند جوابگوی نیاز های امروز و آینده سازمان باشد.

شرکت Promapp

یکی از شرکت هایی که نرم افزار BPMS روانه بازار کرده است Promapp است. این نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار امروزه از سوی شرکت های معروفی چون Coke ، Audi ، McDolands و خیلی شرکت های دیگر استفاده می شود. این نرم افزار برای سازمان هایی که بیش از ۵۰ کارمند دارند مناسب است. از آنجایی که نرم افزار ساده است بنابراین کارکنان علاقمند هستند که از آن استفاده کنند. از سوی دیگر دارای نمونه آزمایش و کتاب رایگان است و راه هایی برای بهبود روند کاری ارائه می دهد. این نرم افزار ساختن، هدایت، اشتراک گذاری، تغییر فرایند های کسب و کار ، تضمین کیفیت، مدیریت کسب و کار و تداوم آن را تضمین می کند.

شرکت Wrike

دومین شرکت Wrike است . این نرم افزار برای پروزه ها ی متعدد، تیم های و کارهایی که به سرعت بالا نیاز دارد بسیار ایده ال است و به خوبی کارکنان تیم را پشتیبانی می کند. این نرم افزار فرایندها را ساده و عملیاتی می کند . می توان کارها را سفارشی کرد. برای همکاری بهتر تیمی می توان از این نرم افزار بهره جست. به عبارتی می توان برای توسعه محصول، بازار یابی، مالی و هر کار تیمی از این سیستم برای پیکربندی و ردیابی پروژه ها استفاده کرد. این نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار برای تیم های بیش از ۲۰ نفر بسیار کار و مفید است.

شرکت Erwin

سومین شرکتی که نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار ارائه می دهد Erwin نام دارد. این نرم افزار انطباق با قانون، همکاری و بهبود روند با مدل سازی فرایند رادر سازمان انجام می دهد. مجموعه نرم افزاری قدرتمند برای مدلسازی فرایند کسب و کار است. کارها را بسیار ساده سازی می کند. کارها به صورت خودکار انجام می شود. ارتباط با تیم های دیگر بسیار قوی است و از سوی دیگر یکپارچگی ایجاد می کند. به عبارتی راه حلی کامل برای بهبود استراتژی سازمان ها است.

شرکت Marvin

Marvin یکی دیگر از شرکت ها است که نرم افزار آن برای سازمان های پیچیده و یا در حال تغییر و یا اصلاح مدل های عملیاتی برای تبدیل شدن به کسب و کارهای دیجیتالی مناسب است. این نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار باعث چابک سازی در سازمان و تغییر در تجارت می شود و دارای ابتکارات زیادی باری بهبود مدیریت کیفیت، مدیریت فرایند کسب و کار و بهبود مستمر عملیات است.

شرکت Monday BPS

Monday BPS دیگر شرکتی است که نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار را روانه بازار کرده است. این سیستم ابزاری برای مدیریت پروژه است. کار را برای کارکنان آن بسیار آسان و سرگرم کننده می کند. تمرکز بر کار را بالا می برد و دقیقا نشان می دهد که کار درکجا قرار دارد و چه باید انجام شود. این سیستم از ارائه ایمیل های اضافی، برگزاری جلسات زیاد و … می کاهد.

شرکت ICAN

بلا شک اولین و پیشرفته ترین bpms موجود در بازار ایران که براحتی بتواند شکل سازمان را به خود بگیرد و جوابگوی تمام نیاز های سازمان باشد ، نرم افزار bpms آی کن است. شاید خلاف واقع نباشد اگر بگوییم بهترین نرم افزار bpms حال حاضر در ایران که توانسته به نهاد ریاست جمهوری، چندین وزارتخانه، چندین شرکت بزرگ و کوچک سرویس های سفارشی و ویژه ارائه دهد آی کن است، ما به شما نیز پیشنهاد می کنیم با رهبر bpms بازار ایران بیشتر آشنا گردید.

۱/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط