13 فوریه 2018 اخبار آی کن0 نظر
آیا در آینده می توان تصوری از سازمان بدون نرم افزار bpms داشت؟ bpms ها در آینده چه جایگاهی خواهند داشت؟

جایگاه نرم افزار BPMS در سازمان ها:

نرم افزار مدیریت کسب و کار (BPMS) برای شرکت ها و سازمان ها مهم است. بسیاری از کسب و کارها اکنون از این شیوه مدیریت استفاده می کنند اما آینده سیستم مدیریت کسب و کار در سال های آتی چگونه خواهد بود؟ نظرات مختلفی در این باره وجود دارد. برخی معتقد هستند سرمایه گذاری روی این سیستم به اوج خود می رسد و تغییراتی اساسی را در این سیستم شاهد خواهیم بود و همچنان مانند گذشته پرچم دار بسیاری از صنایع خواهد بود.

نظر کارشناسان و خرید BPMS:

عده ای دیگر معتقد هستند که رویکردهای روش تحلیل ذهنی سنتی به صورت صعودی پشتیبانی خواهد شد و قرار است با ارتقای اتوماسیون رباتیک به دیجیتالی به سطح بالایی از پوشش استراتژیک خود برسد و بر روی خدمات رسانی روی مشتری تمرکز بیشتری داشته باشد. عده ای معتقد هستند که سال 2018 سال نوآوری در اتوماسیون دیجیتالی و نرم افزار BPMS خواهد بود و تحول های وسیعی در این راستا ایجاد خواهد شد. روش های دیجیتالی بهترین روش برای سازمان ها هستند و می توانند بهترین تاثیر را بر عملکرد سازمان ها و کارآیی آنها داشته باشند. با این روش دیجیتالی، سازمان ها می توانند تنشی که در کار وجود دارد و را بهبود بخشند از همین رو آنها به خرید BPMS روی خواهند آورد.

بهترین نرم افزار BPMS:

کارشناسان حوزه مدیریت کسب و کار اعتقاد دارند که در این عرصه اتفاقاتی روی خواهد داد و سیستم ها به سمت برنامه نویسی با کد کمتر می روند و همین موضوع می تواند امنیت، قابلیت ایجاد چابکی در زمان واقعی، کیفیت و … را فراهم کند در کل این موارد را می توان از جمله ویژگی های بارز بهترین نرم افزار BPMS عنوان کرد. گفته می شود آینده از آن برنامه هایی است که با کمترین کدنویسی انجام و این در اثر بکارگیری هوش مصنوعی ممکن می شود. کدنویسی کم کمک خواهد کرد یک محصول متنوع ایجاد شود و به ایجاد راه حل های دیجیتالی کمک کند.

نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار:

کارشناسان معتقد هستند که اکنون فناوری های دیجیتالی تکامل یافته اند از این رو می توانند در آینده مدیریت فرایند کسب و کار تحول شگرفی ایجاد کنند. اکنون هوش مصنوعی ، بلاکچین و اینترنت اشیا و … می تواند به کمک مدیریت فرایند کسب و کار بیاید از این رو برخی نیز می گویند جریان ها و انجام کارها به صورت خودکار پایان خواهد پذیرفت و به عبارتی این شیوه کار متوقف خواهد شد و همه کارها در سازمان ها بر اساس هوش مصنوعی و یادگیری پیش خواهد رفت بنابراین گفته می شود کسانی در مدیریت فرایند کسب و کار خود در سال 2018 برنده خواهند بود که از این نوآوری ها استفاده کنند.

نرم افزار مدیریت کسب و کار:

پلتفرم های نرم افزار مدیریت کسب و کار دیجیتالی (هوش مصنوعی، بیگ دیتا، اینترنت اشیا ، سیستم ابری و … ) اجازه می دهد که با استفاده از بهترین تکنولوژی ها بتوان فرایند کسب و کار را مدیریت کرد. پلتفرم های تجاری دیجیتالی به توسعه و پیشرفت سازمان ها کمک کرده و سرعت بیشتری می بخشد.

آینده BPMS:

البته گفتنی است برخی دیگر از کارشناسان معتقد هستند که BPMS متوقف نخواهد شد بلکه با روش های جدید ادامه خواهد یافت چرا که کماکان حلال مشکلات شرکت ها و سازمان ها و کماکان این سیستم بهترین روش برای تصمیم گیری در مدیریت کسب و کارها است. ولی باز عده ای دیگر تاکید می کنند استفاده از هوش مصنوعی به جای انجام اتوماتیک کارها برای تصمیم گیری ها مناسب تر خواهد بود و دیجیتالی شدن راه حل مناسبی برای مدیریت کسب وکارها است.
حال شما هستيد که تصمیم خواهید گرفت که از امروز هم مسیر با سرعت تغییرات و فناوری شوید و به گزینه های امتحان پس داده جهت استقرار BPMS در سازمانتان اعتماد کنید یا همچنان با شیوه سنتی و قدیمی روزگار سپری نمایید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *