راهکار آی‌کن برای سازمانهایی که نیاز به سامانه های سفارش مشتری دارند، چیست؟

جناب آقای مهندس یزدانی در دومین جشنواره بزرگ (راهکارهای جامع نرم افزاری آی‌کن) ICAN Enterprise BPMS را به عنوان بهترین بستر برای راه اندازی سامانه های سفارش مشتری برای حاضرین معرفی نمودند.

در دومین جشنواره بزرگ (راهکارهای جامع نرم افزاری آی‌کن) که در تاریخ ۱۷ آذر ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد، جناب آقای مهندس یزدانی مدیر فروش گروه مهندسی آی کن با بیان اینکه برخی سازمانها نیاز به سامانه هایی دارند که مختص نوع فعالیت خود و شرایط کسب و کارشان است و سامانه مشابهی در بازار برایشان وجود ندارد، در این صورت این سازمانها تصمیم می گیرند به سراغ سامانه های سفارشی طبق نیاز خود بروند. اما پیش از این راه اندازی، توسعه و نگهداری این سامانه ها هزینه بالایی را به سازمان ها تحمیل مینمود و نیاز به گروهی متخصص با دانش بالای برنامه نویسی داشت. پیشنهادی که گروه مهندس آی کن برای حل این مشکلات برای سازمانها دارد استفاده از ابزار Enterprise BPMS است.

ایشان در ادامه با اشاره به ویژگی ها و آخرین تکنولوژی های به کار رفته در سامانه Enterprise BPMS ، افزودند که این سامانه یک پلتفرم کامل را در اختیار سازمان ها قرار میدهد که به کمک ابزار های مختلف تمامی فرم هاو فرآیندها و پردازش های مد نظرتشان را از طریق سه موتور FORM BUILDER ، WorkFlow و Report Builder تولید نمایند. البته اینبار با هزینه خیلی پایین تر و با دانش برنامه نویسی کمتر. از دیگر ویژگی های خاص این پلتفرم ایشان به زیرساخت قدرتمند و معماری سرویس گرای آن و وجود SOA Governance و نیز امکان توسعه سریع ( Rapid Application Development) و ساخت گزارشات مختلف و امکانات نظارت بر فعالیت‌های کسب و کار (Business Activity Monitoring) اشاره نمودند.

در ادامه ایشان با اشاره به سامانه (برنامه ریزی تولید) که در صنایع ریخته گری اصفهان به کمک Enterprise BPMS آی کن تولید شده و طرح مربوط به آن توسط جناب آقاي مهندس سجاد مظاهري مدير ICT و سيستم‌ها این شرکت در جشنواره برای حضارارائه شده بود، فرمودند: مشتریان مختلف این سامانه آی کن توانسته اند به کمک این ابزار سامالنه های سفارشی خودشان نظیر برنامه ریزی تولید و مدیریت فروش و… رو بدون نیاز به تیم کد نویسی گروه مهندسی آی کن و در زمان کوتاه و بدون نیاز به تیم برنامه نویسی مجرب طراحی و پیاده سازی نمایند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *