راهکارهای جامع نرم افزاری

امروزه استفاده از سامانه های جامع نرم افزاری برای افزایش کارایی و بهره وری سازمان های متوسط و بزرگ بر کسی پوشیده نیست. طی سال های اخیر تمامی سازمان ها به استفاده از انواع سامانه های نرم افزاری مدیریت و کنترل داده تحت وب برای حوزه های مختلف مالی، اداری، منابع انسانی و لجستیک روی آورده اند. بعضا وجود برخی مشکلات و هم سطح نبودن تحلیل های نرم افزاری در استفاده از این سامانه ها سازمان ها را با چالش های مختلفی روبه رو می کرد که امروز گروه مهندسی آی‌کن پیشنهاد راهکار جامع نرم افزاری را یک راه حل بهینه شده برای حل این چالش های می داند.

مفهوم راهکار جامع نرم افزاری

با گسترش و بزرگ تر شدن صنایع، رشد سازمان، افزایش میزان تولید کالا یا عرضه خدمات، بالارفتن حجم فرایندهای کاری و تعدد بخش های سازمانی هر روزه نیاز به سامانه های کنترلی در بخش داده جهت مدیریت بهینه سازمان و کاهش سردرگمی ها برای کاربرد های مدیرتی و اتخاد تصمیم های درست، بیش از پیش احساس می شود. در چنین شرایطی، بهترین راه دست‌یابی به اطلاعات دقیق‌تر در راستای اتخاذ تصمیمات مدیریتی بهتر، استفاده از راهکارهای جامع و یکپارچه نرم‌افزاری است که بر اساس نیازهای خاص یک سازمان، ارائه می گردد.

همچنین با فراگیر شدن سامانه های اطلاعاتی و تنوع کسب و کارها، نیاز به وجود سامانه های یکپارچه برای کنترل و مدیریت بخش های مختلف سازمان به یک نیاز جدی تبدیل شده است. راهکار های جامع نرم افزاری گروه مهندسی آی‌کن با بررسی کلیه نیاز های کسب و کار شما به ارائه ی بهترین و مناسب ترین شیوه ی مدیریتی نرم افزاری برای تمامی بخش ها به صورت بهینه و کارامد می پردازد. راهکارهای جامع نرم‌افزاری متناسب با نیازهای شما طیف گسترده‌ای از کسب‌وکارها، شرکت‌ها و سازمان‌های متوسط تا کسب وکارهای بزرگ را پوشش می‌دهد و فقط مختص به صنایع و شرکت های بزرگ نمی باشد.

لزوم استفاده از نرم افزارهای جامع و یکپارچه ساز

بسیاری از سازمان ها برای تهیه نرم افزار های مورد نیاز خود از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات نرم افزاری مختلف استفاده می کنند. برای مثال سازمانی نرم افزار حسابداری و حقوق و دستمزد خود را از یک شرکت، نرم افزار انبارداری و لجستیک خود را از جایی دیگر تهیه می نماید. عدم ارتباط سامانه ها با یکدیگر موجب عدم یکپارچگی اطلاعات و عدم هماهنگی بین گزارش های مختلف سامانهی می گردد که تناقضات موجود در گزارش ها می تواند تصمیم های مدیریتی اشتباه را به همراه داشته باشد در نیتجه کارایی سامانه کاهش یافته و سازمان شرایط بهینه خود را از دست خواهد داد.

وجود موارد این چنینی، موجب شده است تا بسیاری سازمان ها نتوانند از حداکثر کارایی سامانه های اتوماسیون نرم افزاری بهره مند شوند، ناکارامد بودن گزارش ها منجر به عدم تمایل در استفاده از سامانه های مختلف خواهد شد این درحالی است که حجم اطلاعات و فرایندها استفاده از سامانه های نرم افزاری را به یک اجبار تبدیل ساخته است.

اهمیت و مزیت نرم افزار یکپارچه ساز

همانطور که گفته شد راه اندازی انواع مختلف و مستقل از سامانه های نرم افزاری بدون ارتباط با یکدیگر نه تنها به ارتقا و سود آوری سازمان کمک نمی کند بلکه به ضرر کسب و کارها خواهد بود. وقتی سامانه و نرم افزارها ها یکپارچه شوند، کارکنان می توانند وظایف خود را در کمال هماهنگی با سایر بخش ها انجام دهند. موجب صرفه جویی در زمان، رضایت مشتریان و در نهایت چابکی سازمان در ارائه محصولات و خدمات می شود. با استقرار سامانه های یکپارچه گروه مهندسی آی‌کن می توانید به تمام اطلاعات در هر زمان که بخواهید، دست یابید و آن را به درستی مدیریت کنید. سامانه های یکپارچه بهره وری را افزایش می دهد و بالا رفتن بهره وری در کوتاه مدت و بلند مدت مطلوب تمام مدیریت ها می باشد که البته نیازمند یک برنامه ریزی و مشاوره صحیح در راستای تحلیل دقیق سازمان خواهد بود.

مزیت راهکار جامع نرم افزاری و سازمانی

فرایند محوری

راه کار های جامع نرم افزاری با در نظر گرفتن کلیه نیاز های کسب و کار یا سازمان شما اقدام به یکپارچه نمودن تمام فعالیت ها و ارائه ی بهترین روش برای انجام کارها می نماید. همچنین فرهنگ سازمانی را از وظیفه محوری به سمت فرایند محوری هدایت می کند. در نهایت موجب سرعت بخشیدن به انجام کارها شده و پیچیدگی‌های کسب وکار را در تمامی سطوح کاهش می دهد.

کاهش هزینه های خرید نرم افزار های گوناگون

ارائه راهکارهای یکپارچه سازمانی نتیجه دو دهه فعالیت گروه مهندسی آی‌کن می باشد که تجربه بسیار موفق در استقرار و راه اندازی انواع سامانه های اتوماسیون اداری، فرم ساز، فرایند ساز، گزارش ساز، سامانه های مالی، منابع انسانی، لجستیک و … در صنایع مختلف امروز به عنوان یک بسته کارامد در اختیار شما قرار گرفته و مقدمات یک سازمان چابک را برای شما فراهم می کند. کافیست از مشاوره کارشناسان خبره در حوزه های تحلیل سیستم وپیاده سازی نرم افزار گروه مهندسی آی‌کن استفاده کنید تا از هزینه های اضافی در سازمان شما جلوگیری شود. یک تجربه نرم افزاری موفق می تواند دو عامل بسیار مهم را ذخیره سازی کند که یکی پول و دیگری زمان است.

منعطف بودن و همیشه در دسترس

این نرم افزار ها کاملا تحت وب بوده و در هر جایی و با هر دستگاه متصل به اینترنت، می توان به آن دسترسی داشت. همچنین سامانه های تخصصی و منعطف در این سامانه های یکپارچه به شما کمک می کند تا متناسب با تغییرات فضای کسب و کار، تصمیم گیری درست و به هنگام داشته باشید.

امنیت بالا

تمامی این نرم افزار ها در بستری ایمن و با رعایت سطوح دسترسی طراحی می شود. در نتیجه يک بستر نرم افزاری امن، قابل اعتماد و سريع با تکیه بر آخرین تکنولوژی تولید نرم افزار، به شما ارائه می شود.

گروه مهندسی آی کن به عنوان اولین و تنها ارائه کننده ی راهکار جامع و یکپارچه نرم افزاری در ایران آماده است تا شما را در تبدیل سامانه های جزیره ای به سامانه جامع نرم افزاری و پیاده سازی راهکار های جامع سازمانی همراهی نماید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *