11 مارس 2018 اخبار آی کن0 نظر
نرم افزار اموال و دارایی ثابت جایگزین خریدهای چند باره و بالا رفتن هزینه های شرکت

نرم افزار اموال و دارایی ثابت جایگزین خریدهای چند باره و بالا رفتن هزینه های شرکت

نرم افزار اموال و دارایی ثابتخرید نرم افزار اموال:

هر سازمان، شرکت و هر کسب و کاری دارای دارایی و اموال است و باید مدیریت بداند که چه دستگاه هایی اکنون در حال کار کردن هستند و چه دستگاها در چرخه کار وجود ندارند . مدیران باید بدانند که در سازمان وشرکت خود کجا به توجه بیشتری نیاز دارد تا بر افزایش بهره وری و بهبود کیفیت کار شرکت و سازمان کمک کند. یکی از جاهایی که باید به آن توجه ویژه شود بخش اموال و دارایی های سازمان ها وشرکت و یا هر کسب و کار است. خرید نرم افزار اموال نقش مهمی در افزایش و کاهش بهره وری و هزینه های کسب و کارها دارد.

نرم افزار مدیریت اموال:

به عنوان مثال اگر شرکتی دارای دستگاهای مختلفی از جمله کامیون باشد خراب شدن یکی از این کامیون ها و توقف آن می تواند حوادث غیرمترقبه و غیرمنتظره ای را برای شرکت و سازمان رقم بزند و همین یک کار می تواند روند کار در یک کسب و کار را با اختلال مواجه کرده و صدمه بزند. اینجا است که نرم افزار مدیریت اموال بسیار مهم می شود، چرا که ایجاد وقفه در کار کسب وکار به وسیله درست کار نکردن اموال و توقف آنها می تواند صدمات زیادی به رشد و درامد یک شرکت بزند.

نرم افزار اموال:

در یک کسب و کار برنامه ریزی برای اموال، تعمیر و نگهداری یک اقدام ضروری برای افزایش کارکردها و دارایی ها و تجهیزات است از این رو خدمات تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده می تواند به افزایش عمر دارایی ها و بهبود بهره وری آنها کمک کند. دستگاهی که به صورت ناگهانی متوقف می شود زمانی برای تعمیر نیاز دارد تکنسین ها باید برای تمام دستگاه ها و اموال دیگر به دنبال بازدارنگی باشند بنابراین اگر به سرعت ایراد آن را پیدا کرده ورفع کنند و به چرخه کار برگردانند روند کار کسب و کار کمتر دچار اختلال می شود. از این رو اگر با نرم افزار اموال بر کسب و کاری نظارت شود می تواند عامل بازدارنده تر و پیشگیرانه تر باشد و در هزینه ها صرفه جویی ایجاد کند.

نرم افزار اموال و دارایی ثابت:

با نرم افزار اموال و دارایی ثابت کارهای تعمیر و نگهداری طبق تقویم برنامه ریزی شده برای هر دستگاه و اموال انجام می شود از این رو وقتی زمان آن برسد قبل از ایجاد اختلال یا توقف، مشکلات احتمالی آن برطرف می شود تا از اتفاق های ناگوار جلوگیری کند. با نرم افزار اموال است که می توان زنگ هشداری تعریف کرد تا نظارت و زمان رسیدن بررسی دستگاه ها و اموال دیگر را یادآوری کند.

سیستم اموال:

هر کسب و کار بزرگ و کوچک به سیستم اموال خود نیاز ضروری دارد تا بتواند به کار خود ادامه داده و هزینه های اضافی با از کار افتادن، دزدیده شدن اموال و از رده خارج شدن زودهنگام و … بر دوش کسب و کار نگذارد. به عبارتی برنامه ریزی خوب برای حفظ دارایی ها یعنی کاهش هزینه ها برای کسب و کارها دارای اهمیت بالایی دارد. پیچیدگی کسب و کار باعث می شود هزینه ها بیشتر شود بنابراین باید کسب و کارها به فکر نگهداری اموال خود باشند و آنها را ساماندهی کنند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *