jashnvare-tabestani-ican-banner

آی کن ارائه کننده راهکارهای نرم افزاری ویژه نیاز سازمان ها

با توجه به اهمیت تحول دیجیتال در دنیای پیچیده ی امروز، سازمان‌ها برای پیشی گرفتن از رقبای خود نیازمند دیجیتالی کردن فرایندهایشان هستند. با استفاده از نرم‌افزارهای استاندارد مدیریت کسب و کار، سازمان‌ها می‌توانند به فضای ایمن و حرفه‌ای دست یابند که در آن سرعت، کارایی و بهره‌وری افزایش یافته و باعث کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مشتری، چابکی سازمان و بهبود خدمات‌دهی می‌شوند.

سامانه‌های مدیریت فرایند کسب‌وکار آی‌کن، راهکاری جامع برای دستیابی به این مزایا هستند. گروه مهندسی آی‌کن، با در نظر گرفتن مسئولیت اجتماعی خود در قبال ارائه سامانه هایش به گستره وسیعی از سازمان ها و صنایع کشور، جشنواره تابستانی برگزار می‌کند.

این جشنواره با ارائه سامانه های مدیریت کسب‌وکار آی‌کن با شرایط ویژه، فرصتی استثنایی برای سازمان‌ها فراهم می‌کند تا بتوانند از مزایای دیجیتالی شدن بهره‌مند شوند. شما نیز می‌توانید در این جشنواره شرکت کرده و گامی مهم در جهت موفقیت سازمان خود بردارید.

شرایط ویژه طرح تابستانی آی کن

به روزرسانی با آخرین patch امنیتی

در این جشنواره می توانید از طرح بروزرسانی با آخرین patch امنیتی استفاده نمایید.

طرح ارتقا مهارت راهبران

در این جشنواره می توانید از طرح ارتقا مهارت راهبران برای سازمان خود استفاده نمایید.​

طرح تخفیف خرید نقدی

تا ۳۵ درصد تخفیف برای سامانه جامع منابع انسانی و اتوماسیون و حضور و غیاب

مدت زمان اجرای طرح: ۱۵ تیر ماه تا ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۳

درباره محصولات ویژه آی کن بیشتر بدانید:

نرم‌افزار ICAN Enterprise BPMS مناسب سازمان‌های بزرگ‌تر و فرآیندهای پیچیده و جامع است؛ با انتخاب EBPMS می‌توان بهره‌وری بیشتر، چابکی، سازگاری و کنترل ساده‌تر پیچیده‌ترین فرآیندها را برای کاربران به ارمغان آورد. در نتیجه با مدیریت بهتر منابع و هزینه‌ها می‌توان زمان بیشتری را به فعالیت استراتژیک و راهبردی‌تر اختصاص داد. ادامه مطلب…

 

استفاده از یک سیستم جامع مالی برای داشتن فرایندهای مالی یکپارچه در تمام سازمان‌ها و شرکت‌ها از ضروریات است. نرم افزار مدیریت مالی به کسب و کارها می‌کند تا منابع مالی خود را مدیریت کنند.ادامه مطلب…

سیستم جامع مدیریت منابع انسانی، مجموعه نرم افزارهایی می باشد که به منظور تسهیل مدیریت منابع انسانی به وجود آمده و طوری طراحی شده است که می تواند تمام فرآیندهای درون سازمان را از لحظه استخدام تا پایان دوران اشتغال، به صورت یکپارچه مدیریت می نماید. ادامه مطلب…

نرم افزار حضور و غیاب (سیستم حضور و غیاب آی کن ) کاملا تحت وب، منعطف و مبتنی بر موتورهایی است که راهبر سیستم را قادر می‌سازد فرآیندها، قوانین و مقررات و گزارش‌های مورد نیاز خود را پیاده‌سازی نماید. این ماژول ها عبارت‌اند از: موتور تولید قوانین، موتور تولید گزارش، موتور تولید گردش کار، موتور فرم ساز. ادامه مطلب…

انتخاب برترین ها هستیم

از زبان مشتریان ما بشنوید!

بهترین راهکار سازمانی :

یکی از بهترین راهکارهای سازمانی در جهت ایجاد سازمان الکترونیک در فضایی ایمن و حرفه ای، استفاده از نرم افزارهای استاندارد و ایمن مدیریت کسب و کار می باشد.
نتیجه استفاده از یک نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار استاندارد در سازمان، افزایش سرعت و کارایی، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها، افزایش رضایت مشتری، چابکی سازمان و خدمات دهی بیشتر، انعطاف پذیر شدن سازمان و توانایی نظارت دقیق تر بر فرایندهای سازمانی می باشد. با استفاده از سامانه های آی کن، بستر مناسب جهت رسیدن به یک سازمان الکترونیک پیشرو فراهم می شود.

بهترین سامانه مدیریت فرآیند کسب و کار: 

سامانه های مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار آی کن، با استفاده از فرایندکاوی، فرایندهای کاری را شناسایی کرده و در جهت بهینه سازی آنها در سازمان عمل می کنند. سامانه های آی‌کن، نسخه بومی آخرین تکنولوژی جهانی هستند که برای پیچیدگی فرایندهای سازمان‌ها راه‌حل‌های بسیار مناسبی دارند.

با توجه به مسئولیت اجتماعی گروه مهندسی آی‌کن که ارائه سامانه هایش به طیف گسترده ای از سازمان ها و صنایع کشور می باشد، جشنواره تابستانی گروه مهندسی آی‌کن با هدف ارائه نرم افزارهای مالی و مدیریت کسب و کار با شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است. شما هم می توانید در این جشنواره شرکت کرده و از طرح های شگفت انگیز آن بهره مند شوید.