//

اتوماسیون اداری و سازمان الکترونیک

گروه مهندسی آی کن،اتوماسیون اداری،حسابداری تعهدیفBPMS

آرشیو اسناد و مدارک

امروزه اسناد، مدارک و اطلاعات مکتوب یک سازمان و شرکت از چنان اهمیتی برخوردار شده‌‏ است که لزوم مستند ‏سازی در اولویت کاری تمامی سازمانها احساس شده است. حجم زیاد اسناد، مدارک و اطلاعات موجود و اشغال بیش از حد فضا و نیز عدم دسترسی سریع و دقیق و به موقع به این اطلاعات باعث کاهش ارزش و عدم در دسترس بودن به موقع آنها گردیده است.
موتور تعریف فرایند ساز ، نرم افزار تولید فرایند ، گردش کار ، نرم افزار تولید گردش کار ، فرایند ساز الکترونیک ، فرایند ساز تحت وب

موتور فرم ساز

یکی از پرکاربردترین ماژول های مورد نیاز در بهره گیری از سازمان الکترونیک و جلوگیری از اتلاف کاغذ و زمان و … استفاده ازموتور تولید فرم می باشد. به کمک این موتورمی توان، فرم ها و زیر سیستم های سازمانی متفاوتی مانند سامانه تردد (ماموریت، مرخصی و ….) را طراحی و راه اندازی نمود. موتور تولید فرم ابزاری بسیار قدرتمند و کاملا تحت وب و کاربر پسند می باشد.
گروه مهندسی آی کن،اتوماسیون اداری،حسابداری تعهدیفBPMS

اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری پیشرفته آی‌کن، بستری مناسب ومطمئن جهت رسیدن به یک سازمان الکترونیک و بدون گردش کاغذ را مهیا می‌نماید. بر روی این بستر، علاوه بر قابلیت گردش مکاتبات؛ امکان ارائه‌ی سرویس‌های الکترونیکی به کارکنان سازمان و ارباب رجوع می‌باشد. همچنین قابلیت ایجاد ارتباط با دیگر نرم‌افزارهای سازمان مانند پورتال، مالی، کارگزینی، حضوروغیاب و انبار وجود دارد.
موتور تعریف فرایند ساز ، نرم افزار تولید فرایند

موتور تعریف و اجرای گردش کار

گروه مهندسی آی کَن با ارائه ی این ابزار قدرتمند و تحت وب، سازمان ها را قادر می سازد تا گردش فرم ها، بدون دخالت کاربران، بر اساس فرآیند تعریف شده و با استفاده از اطلاعاتی که در فرم وارد شده است، به طور هوشمند انجام شود. این ابزار در هر مرحله از گردش کار، با توجه به اطلاعات درون فرم، مرحله بعدی را تشخیص داده و آن را اجرا می نماید.
موتور تعریف فرایند ساز ، نرم افزار تولید فرایند ، گردش کار ، نرم افزار تولید گردش کار ، فرایند ساز الکترونیک ، فرایند ساز تحت وب

موتور گزارش ساز

این محصول یک ابزار بسیار کارآمد و تحت وب، برای تهیه گزارش‌های متنوع و مورد نیاز از سیستم سازمان الکترونیک و همچنین تهیه‌ی انواع گزارش‌ از اطلاعات موجود در انبار داده سازمان می‌باشد. با استفاده از این ابزار قادر خواهیم بود به انواع پایگاه‌داده‌های Oracle, SQL Server, Access, Excel متصل شده و روی هر پایگاه داده، گزارش‌های متنوع مدیریتی مورد نظر را ایجاد نماییم.