صرفه جویی میلیاردی با
سرمایه گذاری میلیونی
این صرفه جویی انتها ندارد!
طرح صرفه جویی میلیاردی

بی شک یکی از نگرانی‌های مدیران هر سازمان یا کسب و کار، مسائل اقتصادی است، به خصوص در سال های اخیر مواردی مثل شیوع بیماری کرونا، تورم، افزایش قیمت کالا ها و خدمات، و… شرایط دشواری را برای بسیاری از کسب و کار ها  ایجاد کرده است.

اما نگران آینده کسب و کار خود نباشید. راهکارهای هوشمند نرم افزاری گروه مهندسی آی کن، در مسیر تبدیل شدن به یک سازمان الکترونیک و مدیریت موثر هزینه ها، همراه شما خواهد بود.

آی کن با ارائه “طرح صرفه جویی میلیاردی با سرمایه گذاری میلیونی” پیشنهاد ویژه ای به مدیران صنایع و کسب و کارها ارائه می دهد. تنها با پرداخت لیسانس خرید نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار آی کن، ضمن تجربه کار با یک BPMS حرفه ای و سازمانی می توانید در هزینه های مختلف سازمان صرفه جویی چشم گیری نمایید.

حداقل میزان صرفه جویی سال آینده کسب و کارتان را همین الان تخمین بزنید:

فرض کنید یک سازمان تنها 20 کاربر BPMS فعال دارد و هر کاربر به طور متوسط روزانه 4 فرم ایجاد می نماید. با در نظر گرفتن 5 روز کاری به ازای هر هفته، در حدود 20000 فرم الکترونیکی به صورت سالیانه در این سازمان تولید خواهد شد.

فرض کنیم نرم افزار BPMS در سازمان فوق وجود نداشته باشد و کاربر به ازای هر یک از این فرم ها تنها یک برگ کاغذ چاپ و حدودا 3 دقیقه از وقت کاری خود را برای تکمیل هر یک از آن ها صرف نماید. با در نظر گرفتن حداقل هزینه خرید و چاپ هر برگ کاغذ (حدود 12000 ریال)، و کمترین میزان حقوق و دستمزد یک نیروی انسانی (تقریبا هر دقیقه 21000 ریال)، سازمان در یک سال حداقل میزان یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در هزینه های خود صرفه جویی خواهد نمود و بدون شک در سال های آینده میزان این صرفه جویی افزایش خواهد داشت.

انتخاب برترین‌ها هستیم